Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy vége legyen...

Mit tegyek, hogy vége legyen ennek a hadjáratnak?

Figyelt kérdés

Két gyermekes, 23 éves anyuka vagyok... Igen, fiatalon szültem, igen.. Cigány vagyok, a gyerekeim meg "félvérek". Viszont dolgozó felnőtt vagyok, a gyerekeim tisztán járnak éy itthon is igyekszem helytállni. Mindennap mosok, takarítok, főzni néha nem szoktam


Van egy élettársam, ő 30 éves. 2016-ban ismerkedtünk meg közelebbről, idén költözött hozzánk (tehát ő lakik nálunk). Van egy fia, aki idén lett 6 éves. Év eleje óta a láthatásokkor hozzánk hozza a fiát, ami szerintem így van rendjén, hiszen itt lakik ő is.


Nagyon igyekszem, hogy ne érezze magát kívülállónak a gyerek, hiába nincs itthon az apja pl. Munka miatt.

Elfogadom, hogy ő van, igyekszem egyenrangúan kezelni a három gyereket. Sőt, amiért a sajátomat leszidnám, őt azért sem szoktam néha.


A párom anyja és a gyerek anyja viszont szövetkeztek vagy nem tudom... Szidnak engem, a gyerekeimet, mindenért mi vagyunk a hibásak és én mindent rosszul csinálok. Cigányoznak (" jó lenne, ha nem a cigó vigyázna a gyerekre" "az a cigány k...a"...), becsmérelnek.


Nem adom a gyerekre az otthonról hozott ruhákat, tehát: kiveszem a bőröndjéből, kimosom, megszárad a szárítón, vissza a bőröndbe. Az anyuka kitalálta, hogy nem tudok mosni, kiégettem a gyerek ruháját...vagy cigivel égettem ki (ha rágyújtok, az ritka és csak kint, este, miután a gyerekek alszanak...tehát mondhatni kocabagós vagyok.

Aztán szerintük terrorban tartjuk a gyerekeimmel a gyereket. A fiam veri az ő fiukat. ... Az enyém 3 éves, őt löködi, rúdossa le az ágyról állandóan a gyerek. Nem az én fiam csinál ilyent.


Vasárnap megdobta a kisfiam egy plüsselefánttal a gyereket, de ezt nem én rendeztem, hanem az apja, tehát az én fiam is keményen le lett szidva.


Mit tehetnék? Nem is ismernek... Facebookon írogatnak ilyeneket. Meg telefonon szid minket ez a nő...


2018. okt. 2. 16:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az anyjával nem beszél igazából, hanem az anyja ír neki, amikor eszébe jut. A gyerek anyjával is annyit, amennyit muszáj. Mindig vita a vége sajnos. A legutóbb hétfőn is szidott folyton, meg vasárnap is... Akkor is szólt neki... De hiába.
2018. okt. 3. 18:15
 22/24 Költőnő? ***** válasza:
100%
Kicsit a sarkára kéne állnia.
2018. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretném mások miatt felrúgni a kapcsolatunkat. Dolgoztunk sokat érte, többet ér számomra, mimt ezek a mai kapcsolatnak nevezett valamik. Néha viszont elkeseredek és nem látok más megoldást.
2018. okt. 3. 18:30
 24/24 A kérdező kommentje:

Áh, a láthatással kapcsolatban is ilyenek ám... Én bíztatom, de a múltkorinak az lett a vége, hogy a gyerek anyja lejött Pestről, hogy "elviszi" a gyereket és végül a nagymamának adta

... Mert utálnak. Mintha én kértem volna, hogy minek szülessek...

2018. okt. 3. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!