Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám miért csinálta ma...

Nagyanyám miért csinálta ma ezt velem? Vagy én értettem őt félre?

Figyelt kérdés
Ma voltam nála, vagyis keresztanyámnál, és ott volt nagyanyám is. Nagyanyám meg sem kérdezte, hogy mi van velem, bizim hogy sikerült, hogy vagyok, stb. Csak a másik unokával foglalkozott (1,5 éves). Szerintem nem olyan kicsi, hogy egyfolytában a kicsivel kelljen foglalkozni, és velem meg alig foglalkozni. Nem egyszer kértem meg már nagyanyámat, meg keresztanyámat, hogy jöjjenek el, de mindig csak a kifogások, főleg nagyanyámtól, pedig jogsija is van. Nem állunk valami jól anyagilag, és nyílván nem tudunk olyan gyakran menni, meg ilyesmi pedig szinte folyton hívogatja anyámat, hogy menjünk, stb. Nagyanyám keresztanyámhoz szinte szó nélkül ugrik, nekem meg könyörögni kell, hogy jöjjön el hozzánk. Most is az volt a kifogása, hogy apámat utálja. Pedig apám szinte egész nap csinálja a dolgát, stb, és addig simán eljöhetne hozzám. Elég rosszul esett :(
2010. jún. 22. 21:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondom el neki, hogy sz*rul esett, úgyis keresztanyámékhoz fog nyalni, mert ők 'A gazdagok'...
2010. jún. 26. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!