Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám miért csinálta ma...

Nagyanyám miért csinálta ma ezt velem? Vagy én értettem őt félre?

Figyelt kérdés
Ma voltam nála, vagyis keresztanyámnál, és ott volt nagyanyám is. Nagyanyám meg sem kérdezte, hogy mi van velem, bizim hogy sikerült, hogy vagyok, stb. Csak a másik unokával foglalkozott (1,5 éves). Szerintem nem olyan kicsi, hogy egyfolytában a kicsivel kelljen foglalkozni, és velem meg alig foglalkozni. Nem egyszer kértem meg már nagyanyámat, meg keresztanyámat, hogy jöjjenek el, de mindig csak a kifogások, főleg nagyanyámtól, pedig jogsija is van. Nem állunk valami jól anyagilag, és nyílván nem tudunk olyan gyakran menni, meg ilyesmi pedig szinte folyton hívogatja anyámat, hogy menjünk, stb. Nagyanyám keresztanyámhoz szinte szó nélkül ugrik, nekem meg könyörögni kell, hogy jöjjön el hozzánk. Most is az volt a kifogása, hogy apámat utálja. Pedig apám szinte egész nap csinálja a dolgát, stb, és addig simán eljöhetne hozzám. Elég rosszul esett :(
2010. jún. 22. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

másfél évessel napi 24 órát kell foglalkozni,ne legyél rá féltékeny

ha igy duzzogsz mindenért,ne várd hogy körülugráljanak

2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Nana!

Azért ne legyen már ekkora különbség a két unoka között!Ez undorító!Ilyen nagyanyám lenne,lesem sz.rnám a fejét!

Ne foglalkozz vele,aztán majd rájön!Ha meg nem,nem vesztettél egy ilyennel semmit!

Bocsánat ha durva voltam,csak felidegesített!

2010. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Jogos. Nálunk is ez volt. Ugyan nem beszélek erről, de ez mindig megmarad bennem...


16/F

2010. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi 24 órát az anyjának kell vele foglalkozni, nem a nagymamának! Ennyit azért a nagy is érdemel, hogy megérdeklődjék a bizijét, meg beszélgessenek vele. Nem szeretem az ilyen különbségtevő nagymamákat, az enyém is ilyen, de nem velem csinálja hanem az öcsémmel meg az unokaöcsémmel. (Én 27, öcsém 13, unokaöcsém 10). Persze hogy az unokaöcsi a minden, szegény öcsém meg állandóan le van szólva. Olyan dolgokat néz el a 10évesnek, amiket az öcsémtől már 6 évesen megkövetelt. Csúnya dolog.
2010. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: szerintem nem jogtalanul 'duzzogok'. Keresztanyámmal meg a gyerekével van szinte egyfolytában, sőt. Keresztanyám minden délelőtt megy nagyanyámhoz, és addig ott van, amíg a férjen nem fejezi be a munkát, és ez így van, mióta a gyerek megszületett. Sőt, még hétvégén is ott ebédelnek, és ha hívja keresztanyám, hogy menjen el hozzá, akkor ahogy látom, gondolkodás nélkül megy. Ma csak azért mentem, hogy ne telefonba kelljen könyörögni, hogy a fenébe is hozzánk is jöhetnének. Ekkor mondta: dehát apád otthon van! Ne tudd meg! Mondtam: és akkor mi van?? Kb most kezdem azt érezni, hogy már nem is nagyon izgat, hogy mi van velük, mert a pénzzel nem lehet mindent elintézni...
2010. jún. 22. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is az a véleményem, hogy beszélgetni lehet a kicsi mellett is, minimum egy "Milyen lett a bizi kisunokám" belefért volna. :(
2010. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem erőltetném a dolgot, lenne bennem annyi hiuság.
2010. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, csak anyám azzal jön folyton, hogy mennyit segített nagyanyám, és mi az, hogy nem megyek el hozzá meg ilyesmi...
2010. jún. 26. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Kölcsönkenyér visszajár,ahogy szokják mondani.

Itt a nyári szünet,ne menjetek hozzá egy ideig,aztán majd

Őnagysága fog jelentkezni,és majd rájön mit rontott el.

2010. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

együtt érzek.

sajnos segíteni nem tud ezen senki. ezen te tudsz segíteni azzal hogy beszélsz a mamádal.

2010. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!