Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a sztorihoz?...

Mit szóltok ehhez a sztorihoz? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nő 26 éves, férje 34. Van egy közös lányuk, 4 éves. A nő szeretőt tart, méghozzá egy nőt, aki 29 éves. A férfi semmit sem tud. A férj állandóan dolgozik, "nagykutya", alig van otthon. Nő egy cégnél dolgozik, szép és csinos, karrierista. A szerető független, tipikus meleg, de állítólag nagyon szereti a kislányt. Nő húzza a dolgokat, nem mer válni, mert a gyerek érdekeit nézi. Kinek mit kéne tenni?
2010. jún. 22. 14:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, miért nem maradhatna EGYENLŐRE így. A férj se nagyon izgatja magát a család miatt, úgy látom, amit akar megkapja, kész. a nő is megkapja ami neki kell, és a gyerek is. Szerintem ugyan egyszer a bomba robbanni fog, de a gyereknek az lenne a jó, ha ő már értelmes felnőtt, vagy legalább tini lenne akkor, és nem viselné meg annyira, mint most. Meg aztán akkor úgy kellene intézni, hogy előzőleg lakókörnyezeztet választani, hogy szóljon a bomba olyan hangosan,... persze a rokonok akkor is,... hát igen, valamit valamikor és valamiért be kell vállani. De egyenlőre én nem bolygatnám.
2010. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
Hát eléggé nehéz helyzetbe keveredtél...:S :( Szegény. Nos szerintem a leszbikus pár semmiképpen sem volna jó. Először is a kislány miatt.Talán még azt sem tudja, hogy "anyu egyik barátnője" anyunak OLYAN barátnője. Könnyen meglehet, hogy zavarná, hogy az édesanyja egy nővel él együtt. Másrészt a szüleid sem örülnének neki, legalábbis ez volt kivehető a leírásodból, meg te sem örülsz neki=a család ellenzi. Szerintem jobb lenne, ha különválnának. Valahogy meg kéne értetni vele, hogy senki sem örülne ennek a kapcsolatnak, pláne a kislányt zavarná. A kislánynak szerintem inkább az volna rossz, ha egy romlott kapcsolatban nőne fel. Nos a válás nehézségének szempontjából az egy eléggé fontos tényező, hogy az apa mennit törődik a kislánnyal. Ha olyan, mint amilyennek leírtad, könnyen el tudom képzelni, hogy nem olyan sokat, pláne, hogy állandóan dolgozik. Akkor könnyebb lenne elválni. Ha a húgod karrierista, és jól keres, egyedül is el tudná tartani a kislányt. Az igaz barátai úgysem ítélik el azért, mert válik, főleg, hogy a férfi eléggé durva és munkamániás.
2010. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
szerintem viszont nem szerelmes a nőbe a húgod, hiába mondja azt. ha férjnél van, akkor nyilván hetero, de mivel boldogtalan és ez a nő szereti(?) szerelmesnek érzi magát. mert tőle nyilván megkapja azt a gyengédséget és odafigyelést, amit a férjétől kellene. én azt mondom, ha tényleg boldogtalan a férje oldalán, akkor hagyja el. legyen egy kicsit egyedül, nézzen szembe önmagával és az érzéseivel. lehet talál egy rendes pasit, de az is lehet, hogy rájön, tényleg szereti azt a nőt. akkor meg nem számít más mit mond.
2010. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A gyereknek semmi baja nem szarmazna abbol, hogy az anyukaja egy masik novel el, itt inkabb az lehet a zavaro, hogy volt anyu-apu es aztan lett anyu-anyu. En is inkabb huznam az idot a helyeben, es mikor a kislany nagyobb (ez ugyis mar csak par ev) akkor lepnek.
2010. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
el kéne gondolkozni azon, hogy miért is jött össze a férjjel... tipikus húú neki aztán van pénze, anyagi biztonság lesz, meg gyerek, aztán lett belőle egy nagy sz*r. ez már az elején el lett rontva, és teljesen az alapoktól kéne a tesódnak elgondolkoznia, hogy mit is akar az élettől, mert csak megy a hülye megérzései után és teljes mértékbe tesz rá, hogy mi lesz később, mi lenne jó a gyerekének... akkor meg mi a töknek csinálta??? mert akkro is csak úgy hallgatott a megérzéseire... meg kéne tanulni kicsit ésszel élni, és megfontoltan dönteni. mindenesetre a férje mellett sztem nem számíthat másra, mint elnyomásra, alárendeltségre és még több szívásra
2010. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!