Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok ehhez a sztorihoz?...

Mit szóltok ehhez a sztorihoz? Tanácsolnátok nekünk valamit? (szüzességkérdés)

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és a barátommal már többször próbálkoztunk lefeküdni, de eddig még nem jött össze. Vagy még várni akartunk, vagy nem állt fel a nemiszerve, vagy idő előtt elment, mielőtt szinte berakta volna. Kicsit elkeseredtem.
2010. nov. 8. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
keress valaki mást, akinek feláll!
2010. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
pl. nekem
2010. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%

Nem kell mást keresned csak gyakorlásra van szükség!

ahogy írtad abból azt vettem le hogy a barátod is szűz szóval ez természetes!

mi is így voltunk a barátommal, eleinte nagyon nem ment hol ezért, hol azért de idővel jobb lett!

én azt tanácsolom ha hamar elmegy hogy miután elment egy pár perc múlva próbáljátok újra akkor már nem fog olyan hamar elmenni!

Csak egymásra figyeljetek! Menni fog!

2010. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%

Be sem rakta és elment?

Nem állt fel neki?

lol basszus milyen világban élünk... :D

17/F

2010. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
pasid szerintem elsönek egy qurvánál próbálkozzon,majd ő betanitja..fuck
2010. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátod stresszel. Ez érthető. Miután hamar elmegy, izgul,ezért fel sem áll neki. Ha fordítva van,akkor megint ideges,és túl hamar elmegy. Egy idő után hozzászokik a gondolathoz,hogy szexeltek,nem fog görcsölni rajta és menni fog a dolog. Nem kell keseregni, ez neki nagyobb probléma, gondolj bele milyen lúzernek érezheti magát. Ne bántsd érte, inkább bátorítsd és vigasztald meg! Mert annál jobban fogja bántani,minél jobban keseregsz. Türelem.

22/L

2010. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igazából nem előtte keseregtem,mert én azt mondtam neki,hogy semmi baj....

csak utána volt rossz,hogy nem lett a dologból semmi....

2010. nov. 8. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Megertheted szegeny pasit :) o sem lehet egy agy akrobata rogton elsore....es ha ilyesmiert otthagynad,akkor te vagy a hulye..mar bocs.

legy vele turelmes,es biztast,hogy semmi gond.. majd legkozelebb... es egy ido utan par alkalom utan tuti osszejon..en is hasonlo helyzetben voltam a pasimmal eloszor.. nekunk sem akart sikerulni....de par alkalom probalkozas utan osszejott....most meg maar... :D eltelt azota 2 honap..es semmi de semmi gond nincs..soot....

szal kitartas :))

16/L

2010. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!