Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a sztorihoz?...

Mit szóltok ehhez a sztorihoz? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nő 26 éves, férje 34. Van egy közös lányuk, 4 éves. A nő szeretőt tart, méghozzá egy nőt, aki 29 éves. A férfi semmit sem tud. A férj állandóan dolgozik, "nagykutya", alig van otthon. Nő egy cégnél dolgozik, szép és csinos, karrierista. A szerető független, tipikus meleg, de állítólag nagyon szereti a kislányt. Nő húzza a dolgokat, nem mer válni, mert a gyerek érdekeit nézi. Kinek mit kéne tenni?
2010. jún. 22. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
ezek szerint a feleség biszex.gondolom valamennyire szereti még a férjét és biztos,h szakítanék a másik nővel és ott maradnék a férjemnél.
2010. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én a nő nővére vagyok és hozzám fordul segítségért, de nem tudom, hogy mi lenne mindenkinek a legjobb megoldás. Így is hatalmas terhet érzek, hogy az egyetlen vagyok, aki tud a húgomon és a nőn kívül erről.
2010. jún. 22. 14:56
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
A szerető a szex miatt van? Vagyis milyen ez a kapcsoltat a meleg nővel? Lehet, hogy csak szexuális problémáik vannak és a tesód el van hanyagolva minden téren. A férjével kéne megbeszélni a dolgokat! Ha a szexről szól a szeretői viszony, akkor azt lehet 3-asban is és úgy nem is megcsalás, csak színesíti a dolgot!
2010. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Jelen helyzet nem tartható? Most viccen kivül...Kinek nem jó így?
2010. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
A férjnek laposra kéne vernie a szeretőt. A feleségnek is le kéne kevernie egy pár pofont. Aztán váljanak el, és a nő keressen magának korban hozzá illő férfit, aki szexuálisan is tud teljesíteni. Aztán pedig a nő gondolkodjon el rajta, hogy a gyereknek jobb lenne egy normális anyuka, mint egy karrierista ri*anc, aki a céges stresszt beteges szexualitásban vezeti le.
2010. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
ha el van hanyagolva a tesód szex téren, akkor nem csoda ha szeretője van, ameddig ez csak szex, szerintem nincs vele gond, itt a férj is maximálisan hibás. ha a megcsalás több mint szex, akkor össze kell ülni és megbeszélni a problémákat!
2010. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
15.03as! Az első mondatodból kiindulva férfi vagy vagy nő? Kíváncsi vagyok melyik nem nyilatkozna úgy, h egy férfi verjen össze egy nőt...
2010. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez úgy van elcseszve ahogy van. Vissza kéne utazni pár évet, évtizedet az időben és újrakezdeni máshogy. Ez meg lehetetlen. Mindig a hasonlóan elrontott sorsot szerettem volna elkerülni, remélem sikerül. Ti pedig jól már nem dönthettek, hacsak nem változtatjátok meg gyökeresen magatok körül a dolgokat. Ez meg azért nem lehetséges, mert aki a jelen helyzetig képes belekeveredni az ilyen életbe, az már nem tud ekkorát váltani.
2010. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A húgom boldogtalan a férje mellett. Nagyon fiatalon elkötelezte magát és a gyerek is hamar jött, kimaradt az a rész az életéből, amire egy fiatal nőnek szüksége van. Legalábbis én így látom. Kislány nagyon aranyos, szereti is és érte él, a férje egy bunkó, önző ember. Ezt azért mondom, mert ismerem. Nagyon meglepődtem és leblokkoltam, mikor ezt a nős ügyet elmondta. Szerelemből szereti és a nő is őt, de nem mer elválni a férjtől, holott nem szereti. Attól retteg, hogy a gyereknek ez rossz lesz és a szüleink meg megőrülnek, ha megtudják. Húgom szerint a nő nem keres sokat, de szeretné, ha a kislány és ő vele lennének.
2010. jún. 22. 15:08
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető bajok az értékítélettel vannak:

Nagykutya férj: gondolom fontosabb volt mint hogy a családdal töltse az időt.

Szép, és karrierista, gondolom fontosabb mint hogy családcentrikus legyen.

2010. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!