Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a sztorihoz?...

Mit szóltok ehhez a sztorihoz? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nő 26 éves, férje 34. Van egy közös lányuk, 4 éves. A nő szeretőt tart, méghozzá egy nőt, aki 29 éves. A férfi semmit sem tud. A férj állandóan dolgozik, "nagykutya", alig van otthon. Nő egy cégnél dolgozik, szép és csinos, karrierista. A szerető független, tipikus meleg, de állítólag nagyon szereti a kislányt. Nő húzza a dolgokat, nem mer válni, mert a gyerek érdekeit nézi. Kinek mit kéne tenni?
2010. jún. 22. 14:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Már az első hozzászólásom is az volt, h jelen helyzet nem tartható? Veri a férje vagy egyéb módon bántja? Mert ha nem, akkor mi a baj? Elválni nem tud, lebukás esélye kevés...Ki gyanakodna ha együtt látja őket? Tényleg nem értem...Nyilván boldogabb életet is el tud képzelni magénak, de ez van...
2010. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem csak szex, hanem a húgom szerelemből szereti a csajt. Remeg a gyomrom, mert ez így most senkinek sem jó, húgom sírva jön hozzám, kislány meg azt sem tudom, mennyit fog fel az egészből. Mikor találkoznak a szeretővel, a húgom azt mondja a kislánynak, hogy ő X, anyu egyik barátnője. Egyfolytában ezen agyalok, mert segíteni akarok, próbálom megérteni és tanácsot adni, de nem könnyű. Én azt javasolnám, hogy váljon el, de azt is figyelembe kell venni, hogy mit szólna a világ erre és egy idő után félő, hogy összeroppanna idegileg a megpróbáltatások miatt.
2010. jún. 22. 15:13
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Én csak szegény gyereket tudom sajnálni az egész sztoriban. Egyébként semmi baj nem lenne, ha a szerető férfi lenne. De így... egy gyereknek szüksége van apára. Nem lehetne mégis egy gondoskodó apukát keresni a 29 éves nő helyett?
2010. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Most olvasom az újabb bejegyzésed. A fiatal korban hozott rossz döntést, és érzelmek nélküli életet ellensúlyozza a leszbikus kapcsolattal. Egyik sem jó, lépjen ki, és kezdjen új életet egy közepeskutya FÉRFIval,(nem nővel) aki tudja nem csak a grundon kell keménynek lenni, de a háztájon is. :o)
2010. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Figyelembe kell venni mit szólna a világ? Biztos?

Akkor lesz jó kislány ha végigszenvedi az életét, és meghal úgy hogy soha nem élt kiegyensúlyozott, boldog életet,de a fejfájára az lesz írva: De legalább a világ nem szólt meg...

2010. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én még anno, mikor összejött a pasival, mondtam, hogy szerintem egy lazább férfit kéne választania, aki nem nagymenő, nyers stílusú ember, de szüleink is szörnyen befolyásolták. Másik férfit nem akarna, mert ez a csaj a mindene. Én nem tudok vádaskodni, szeretem a testvéremet, meg a lányát és egy normális életet kívánnék nekik.
2010. jún. 22. 15:24
 17/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát pedig két anyukával minden lesz az életük, csak normális nem...
2010. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy a külvilág mit szólna, mert ott vannak a barátai, a sznob ismerősei, a családunk, minden és ez nem számomra elítélendő, hanem számukra. Húgom meg mindig annyira adott mások véleményére és ha támadások érnék, akkor kiborulna. Nem olyan, mint én, aki tesz a külvilágra.
2010. jún. 22. 15:28
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hasonlítsa össze azzal hogy öreg napjaiban mennyire lesz kiborulva hogy más értékítélete szerint élt, és nem ahogy ő akart.
2010. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

pedig be kell vállalnia a leszólást talán egész életére ha boldog akar lenni. és így már szegény picilánynak sem lesz normális élete. rosszul alakult az élete, ez tény. most nem csak a sajátját tette tönkre de a gyerekéét is.képzeld el mit fog kiállni szegény lányka a suliban hogy neki 2 anyukája van.

valamit valamiért ez a helyzet. vagy szenved egész életében a húgod, de látszólag normális kapcsolatban él, vagy vállalja a leszólásokat, megaláztatást( ami lehet az egész kapcsolatot tönkre tenné idővel) de legalább boldog lenne.

szerintem mindenképpen hagyja ott a férfit, ha felvállalja a szeretőt, ha nem. legalább független...talán még boldog is...

(L de kort nem írok még a végén leszólnának... áh tudod mit itt a korom és a véleményem is:15:D

ha már leírtam a véleményt vállaljam hogy ki vagyok nemde;D? talán húgodnak is vállalnia kéne. sok szerencsét neki, remélem megtalálja a boldogságot az életében

2010. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!