Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, hogy ezt kértem?

Durva, hogy ezt kértem?

Figyelt kérdés
A férjemet meg kértem , hogy kérjen már egy időpontot a nőgyógyászomtól mert nekem sajnos most nincs a telom feltöltve , és ő meg az övéjét elvitte, és azt mondta ne tőle várjak már segítséget meg hogy fel hívja nekem egy időpont miatt.Pedig nagyon fontos lenne és ő is tudja.
2010. jún. 22. 13:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

15:47:


az sem normális, hogy te magadtól semmire sem vagy képes. Azért mert helyetted mindent meg kell csinálnia a párodnak, mert te a telefont nem vagy képes felemelni, attól még a kérdező férje nem rossz ember!

2010. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
15:44-esnek szólt, bocsi :)
2010. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, tipikus "tanulmányba illő" ez a kérdés itt a GYK, mely a hogyan ítélkezzünkről szól.

Mint hosszabb ideje korrektül működő heteroszexuális kapcsolatban élő férfi, azt gondolom, a Kérdező helyzetleírása hiányos volt. Bár nekem még nem volt ilyen teló-lemerülős-nőgyógyász-időpontfoglalós esetem a párommal, de kapásból ezek a kérdések merültek föl, mielőtt bármit is megtagadnék vagy bárkit is hívnék:

1. Időpontfoglalok. Ennyit tényleg elég elrendezni, esetleg számíthatok a dokitól / asszisztenstől valami kérdésre?

2. Ad időpontot. Bármikor jó? Mert ugye nem az én naptáramat kell nézni, hanem az asszonyét.

3. Ha a fenti kérdések egyike is bonyolult, akkor milyen más időpontfoglalási (telefonálási) lehetőségeink vannak?

4. ... és a többi "mi van ha?" kérdés ...

No. Ehhez lett volna jó, ha a Kérdező pontosabban leírja a körülményeket. Meg persze nem árt az összhang sem a párkapcsolatban, amit gyakorolni is kell néhanapján, pl. nyugodt megbeszélésekkel, kompromisszumkészséggel meg egyéb ilyen paradicsomi állapotokra jellemző kis történésekkel.

De visszakanyarodva az "esettanulmányhoz": sokan mondtatok ám véleményt és meglátásom szerint az ítélkezés szintjén az ilyen férfiakról / férjekről / barátokról, anélkül, hogy konkrétan ismernétek a háttérsztorit. Több türelmet és közös hangnemet, Hölgyeim!

32/F

2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom szülész-nőgyógyász.Üzenem a férjednek,hogy nem eszik embert,és ha férfi telefonál,nem kérdez semmit,hanem megmondja,mikor jöjjön a kedves felesége.Gondolom,a te orvosod se emberevő.Nem kell ezt a hivatást ennyire túlmisztifikálni,semmi földönkívüli nincs benne.Bátran lehet telefonálni.
2010. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok.Van olyan,hogy a beteggel még be is megy a férje a vizsgálóba,persze nem a vizsgálat alatt,de amikor megbeszélik a dolgokat,akkor van olyan férfi,akit ez érdekel,hogy mi történik a párjával.
2010. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Én csak meg kértem, hogy segítsen a kapcsolatunk jó és általában meg beszélünk mindent, csak most el utasított, de este mikor haza ért bocsánatot kért és azt mondta ha nem nagy gond szeretné rendbe hozni és felhívni nekem . Azt mondta hogy azt hitte el kell mondania az orvosnak miért akarok hozzá menni és ez ciki lett volna számára.
2010. jún. 23. 00:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!