Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, hogy ezt kértem?

Durva, hogy ezt kértem?

Figyelt kérdés
A férjemet meg kértem , hogy kérjen már egy időpontot a nőgyógyászomtól mert nekem sajnos most nincs a telom feltöltve , és ő meg az övéjét elvitte, és azt mondta ne tőle várjak már segítséget meg hogy fel hívja nekem egy időpont miatt.Pedig nagyon fontos lenne és ő is tudja.
2010. jún. 22. 13:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem durva, de egyszerűen vannak ilyen pasik, akik paráznak ennyitől is. El kell fogadni, ennyitől nem rossz ember. Kérd meg egy barátnődet :)
2010. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

Nagggyon durva, úgyhogy holnap az első dolgod legyen, hogy beadod a válópert.

Most komolyan?! Amíg feltetted ezt a kérdést, már el is intézhetted volna az időpont kérést, így, úgy amúgy.

2010. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az durva, hogy nem teszi meg. Nem tartom egy nagy és bonyolult kérésnek, kb egy perc alatt el tudná intézni.

De sajnos vannak ilyen pasik, seki sem tökéletes.

2010. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Miert nem mesz el szemelyesen idöpontot kerni?
2010. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
S ha délután hívod fel, vagy holnap a nőgyógyászt. Szerintem nagyon durva kérés. A párom millió dolgot megtesz, sokszor kérés nélkül, de ilyen kéréssel biztos hogy nem állnék elő. Szerintem ezt a feladatot inkább old meg te. :)
2010. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
nem vallásról beszélek, de egyáltalán nem tudok telefonálni
2010. jún. 22. 13:19
 7/36 anonim válasza:
92%
Szerintem nem. Miért ne kérhetne Ő időpontot. De talán az zavarja, hogy kínos lenne neki magyarázkodni, ha esetleg megkérdezik mi a problámád.
2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne durva?az én férjem a tampont is megveszi,ha megkérem rá.az ilyesmi hozzánk tartozik,nőkhöz.velünk együtt 'kapják'.
2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem őt kellett volna megkérned, inkább egy másik nőt, anyukádat vagy egy barátnődet. Vagy kérd kölcsön valaki mobilját, akkor te is intézheted. Esetleg egy utcai fülkéből is tudsz telefonálni, ha sürgős.
2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nem tudok be menni Debrecenbe mert szakad az eső és a kislányomat se vihetem ilyen időben, mindegy azért köszi mindenkinek
2010. jún. 22. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!