Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, hogy ezt kértem?

Durva, hogy ezt kértem?

Figyelt kérdés
A férjemet meg kértem , hogy kérjen már egy időpontot a nőgyógyászomtól mert nekem sajnos most nincs a telom feltöltve , és ő meg az övéjét elvitte, és azt mondta ne tőle várjak már segítséget meg hogy fel hívja nekem egy időpont miatt.Pedig nagyon fontos lenne és ő is tudja.
2010. jún. 22. 13:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Az a nagyon durva, hogy a férjed nem tesz meg érted egy számodra fontos dolgot.

Ami amúgy egy jelentéktelen dolog, és két percet vesz igénybe.

Beszéld meg vele, hogy ez neked hogy esett.

2010. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda problemak. :) Megvarod mig hazamegy es akkor felhivod az overol :D
2010. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Hat igen, ez egy pasinak eleg furcsa lehet, mert mi van, ha a nogyogyasz kerdez valamit es o nem tud ra valaszolni? Hisz meg sosem volt nogyogyasznal es nem o a paciens. Ha neki van mobilja, miert nem kered el es hivod fel te? Gondolom, hogy mar otthon lesz este es magaval tudja a mobilt vinni haza, nem? Vagy mas rokon mobiljarol is hivhatsz, esetleg tenyleg telefonfulkebol, ha nincs mas. Valoban azert eleg rossz lehet, hogy elutasitotta ezt a keresedet, de ha belegondolsz, nem tudna semmire valaszolni, ha az orvos barmit kerdezne.
2010. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
88%
azta. nekem a barátom is leszalad tamponért, ha úgy adódik, maximum suttog és ég a feje...XD amúgy miért nem kérted el, a telefonját és intéztél el egy fél perces hívást?? neki sem kínos, te pedig tudsz telefonálni. találjátok fel magatokat. ki sem kell lépned a házból. vagy arra kérd meg, h tegyen némi pénzt a telefonodra.
2010. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
semmi baj, hibáztam mikor meg kértem.
2010. jún. 22. 13:32
 16/36 anonim ***** válasza:
49%

Eszembe sem jutna ilyet kérni a férjemtől.

Egyszerűen ez nem az ő dolga. Ahogy tampont sem vetetek vele stb.

Amúgy ha őt fel tudtad hívni, hogy kérjen időpontot, akkor a dokit is fel tudtad volna. Vagy akár barátnő telefonjáról is hívhatod.

2010. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%

na álljon már meg a menet. Miért hibáztál? mert a gyereked apját megkérted, hogy tegyen meg érted egy számodra fontos, aprócska szívességet?


Hát ez legyen a legnagyobb hibád.


De vigyázz nagyobbat ne hibázz, azaz ne kérd meg ennél nagyobb dolgokra, mert akkor megint csak hiba lesz, hogy megkérted. És akkor hibát hibára halmozol. :-))


Nehogy már ne kérhessem meg a férjemet, hogy segítsen, és nehogy már ő azt mondja, hogy nem segít. Hol itt az összetartozás, hol itt az áldozatot hozok a szerelmemét még, ha nekem kínos is. Sajnálom, akinek ilyen párja van.

2010. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
Telefonban nem fognak tőle semmit kérdezni, max nevet és TB számot, úgyh ez a kifogás kilőve. Nem szeretnék magam mellé olyan férfit, aki cikinek érezné ezt vagy akár a tampon vásárlást. (Elvitte itthonról a dobozt, a Tescoba az első eladó kezébe nyomta és közölte, h neki egy ilyenre van szüksége...:-))
2010. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa az utolsó válasz.


Hát nem ilyen egy igazi belevaló pasi? :-))


Az enyém is ilyen. :-))

2010. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%

Ti ilyen pasira vágytok, a ti dolgotok.

Az én férjem nem ilyen, és nem is szeretném ha ilyen lenne.

Ez szerintem ízlés dolga.

A gond akkor van, ha az ízésünk nem egyezik a férjünk vonásaival.

2010. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!