Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, hogy ezt kértem?

Durva, hogy ezt kértem?

Figyelt kérdés
A férjemet meg kértem , hogy kérjen már egy időpontot a nőgyógyászomtól mert nekem sajnos most nincs a telom feltöltve , és ő meg az övéjét elvitte, és azt mondta ne tőle várjak már segítséget meg hogy fel hívja nekem egy időpont miatt.Pedig nagyon fontos lenne és ő is tudja.
2010. jún. 22. 13:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%

ennyit sem képes megtenni? Mi lesz a nagyobb dolgoknál? Szerintem egyáltalán nem volt durva a kérésed, sajnálatos viszont, hogy így reagált. Az én párom sokkal többet tesz értem és nem is tudom mi lenne velem nélküle. Ö állandó éjszakás, mikor hazajön hulla fáradt. Én pánikbeteg vagyok, félek az emberektöl, ezért engem állandóan kísérgetni kell mindenhova. Éjszakai müszak után elég húzós, föleg, hogy van mikor egyáltalán nem alszik, annyi dolgunk van, mire végzünk már mehet is megint dolgozni. A nögyógyászhoz is mindig ö kér idöpontot, ultrahangra stb. egy házastárs számára nem lehetnek efféle tabu dolgok. Legalábbis normál esetben.

Szerintem beszélnetek kellene arról, hogy végülis te mit várhatsz el töle és mit nem. Nem árt tudni adott esetben és akkor nem érhet meglepetés.

22/L

2010. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
egyszer engem mis megkért rá bnőm. a buszon telefonáltam rá a dokira. legközelebb inkább töltöttem a telefonjára
2010. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%
azért ne erről beszéljetek ,hogy "mi lesz nagyobb dolgoknál", mert nem erről van szó.
2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat a párom alapjába véve egy kedves ember mindenbe segít nekem kivéve ezt , azt mondta holnap itthon hagyja nekem a teloját és hívjam fel én mert neki ez ciki. Valahol meg is értem csak ne lett volna ilyen bántó és kezelő velem.
2010. jún. 22. 16:30
 25/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 0 energiába telt volna neki felhivni..egy felnőtt ember meg mi az hogy fél a telefonálástol????:D
2010. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
81%
inkább azt mondanám: bunkóság. nem 2 hete vagytok együtt, szerintem nem volt ebben a kérésedben semmi extra, nem igazán értem, hogy ő, mint a férjed miért nem volt egy telefont hajlandó megereszteni egy nyamvadt időpont miatt. pláne ha nincs a telódon pénz és pláne ha fontos. mi van ciki lett volna neki egy nőgyógyásszal beszélni vagy mi?
2010. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
89%
én férjem sem telefonált volna, az tuti. mint ahogy arra sem bírom rávenni, hogy ugorjon le tamponért a kisboltba.
2010. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
ilyen alapon én se vegyek neki sört a boltban,mert azt hihetik alkoholista és ez nekem ciki?!?! Ugyan már...
2010. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Most jött haza és azt mondta ne haragudjak , de holnap felhívja ha meg engedem neki, szeretné jóvá tenni. Ezek a férfiak:D:D
2010. jún. 22. 18:57
 30/36 anonim ***** válasza:
67%

ezért kell letesztelni még együttjárás alatt,hogy mire hajlandó,utána tudjad mit kérhetsz tőle,és mire nem hajlandó...

én párom rendszeresen kér nekem időpontot,mivel ő melobol ingyen beszél...

sőt,gyógyszertárba terhességi tesztet vesz,meg görcsoldót,meg betétért is képes boltba menni,sőt,azt is tudja milyen kell

eleinte óckodott a dolgotól,de mikor rájött,hogy senki nem őt bámulja,onnantól magától kérdezi,hogy nem -e kell ilyesmi is:D

2010. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!