Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem ért meg? Nem értem:S

Mért nem ért meg? Nem értem:S

Figyelt kérdés

Anyut nem értem... Mikor ő összejött a mostani párjával a válás után 2 hónappal már össze voltak bútorozva, itt lakott velünk a férfi.

Most nekem is lett egy barátom akivel minél több időt szeretnék eltölteni. Itt a nyár végzek a vizsgákkal, rem megjön a jóidő:D

Nehezen enged el, most már nem is kérdezek csak közlök.

Anyu azt mondta nekem h nem akarja elfogadni azt h nem vele akarunk lenni:| Lassan 20 leszek nem az a legfőbb szórakozás h az ő két szép szemét nézem...


És azok a kedvenceim mikor jön a mikor még kicsi voltál kezdetű történet....


Másnak is ilyen az anyja?

Hogy tudnám ezt vele elfogadtatni?


2010. jún. 22. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak apukámról tudok nyilatkozni, mert vele élek, de igen, ilyen. Bár én 15 évesen jöttem össze a barátommal, most 18 vagyok. Én mondjuk már 17 évesen megvívtam vele az első csatát, egy hónapig vitatkoztam vele, míg megengedte, hogy ne menjek velük nyaralni oda, ahová amúgy sem szeretnék. Aztán persze belátta, hogy jobb, hogy nem mentem, nem nekem való lett volna. Kíváncsi vagyok, idén mi lesz. SZóval csak kitartás, felnőtt vagy, de döntöd el, mit csinálsz. Az a legjobb, ha nem kérdezel, csak közlöd, hogy ide és ide mész, esetleg hogy kb. mikor jössz, és ennyi. Majd megszokja.

Kitartás!


Cafe latte

2010. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"amikor még kicsi voltál"

Szerintem,csak nehéz neki elfogadnia,hogy felnőttél,lassan meglesz a Te életed,kirepülsz otthonról.Ülj le vele és beszélgessetek.Mond el neki mit érzel,mik a jövőre nézve a terved,és az ,hogy Neked van barátod,még nem azt jelenti,hogy nem szereted Őt,vagy kiakarod zárni az életedből.Szerintem megfogja érteni,hiszen Ő is volt fiatal.

Nem lesz gond.!

2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!