Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Mért titkolta...

Ezt nem értem. Mért titkolta el anyum előlünk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagypapám már 1 éve eltávozott és volt végrendelete, amiben az volt, hogy anyum, bátyám, mamám és köztem fel lesz osztva papám telke. Anyum ezt 1 évig titkolta előlem, sőt még most is. Mamám mondta el nekem, és ő is furcsálta, hogy anyu még nem mondta el nekünk. Miért nem akarja, hogy tudjunk róla??

14/L


2010. jan. 2. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy 14 éves kislánynak nem kell telek.És nem akarta, hogy ezt elmond az osztálytársaidnak, hogy saját telked van, stb..
2010. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan azért, amit az előttem lévő írt.
2010. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
22:17-nél a pont.
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
egy saját telek sok szölőtökével :$ és saját borral késöbb:P :$
2010. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

mert 14 éves vagy. majdha érettebb és komolyabb leszel akkor elmondta volna.

nagymamák korában ez másképp működött, ottmár 16-18 éves korban házasodtak, munkába álltak. ott a 14 év már nemszámított olyan kevésnek. de most, a 14 éve azmég gyerek szinte. a gyereknek meg nemkell mindent tudnia a családi dolgokról. majdha eljön az ideje.

2010. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
én se értem miért nem lehetett elmondani, hiszen úgyse tudsz vele mit csinálni.
2010. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Hülyeség,hogy kicsi hozzá.

Úgyse tudtál volna mit kezdeni vele.

De azért elmondhatta volna csakhogy tudd.

De ne is fejtegessük az okát,inkább kérdezd meg Anyukádat,Ő tud csak biztos választ adni erre.


ÉS ÍRD MAJD MEG IDE ;)

2010. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
71%
Mert anyukád a könnyebb utat választja: nem mondja el és így nem kell megbeszélni azt sem veled, h ilyenkor nem kell dicsekedni, stb. 14 évesen már van annyi felfogóképességed, hogy ennyit meg tudjatok beszélni. Én még ovis voltam, amikor a nevemre irattak vmit és mily érdekes tudtam róla. Eladni úgysem tudod, mert még kiskorú vagy. Szóval sztem ez nagyon lekezelő és bizalmatlan dolog. Most tudom, h jönnek majd az engem és a válaszomat leszóló irományok, de az már régen rossz, ha egy anya sem akar megbeszélni fontos dolgokat a lányával, mert akkor azt se várja el tőle, h ő majd meg akar.ennyi
2010. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, ugyan már. Bele ne akarjátok már beszélni, hogy az anyukája rosszat akart! Nem akart semmi rosszat! Így döntött és kész! Amíg a kérdező nem tölti be a 18-at, addig minden javával az édesanyja rendelkezik. Ez nem rosszindulat, ez egy józan döntés.
2010. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy meglepetésnek szánta 18 éves korodra.
2010. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!