Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért eszik meg mindent előlünk?

Miért eszik meg mindent előlünk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apukám mindent megeszik, akármennyit főzünk ő addig eszik, míg van, és egy ültőhelyében, vagy 10 percenként visszajár az edényhez!Esetleg éjszaka is kimegy megenni a "maradékot".Azt mondja, hogy annyit főzzünk, hogy neki is jusson, de már alapjában véve is minimum 6 főre elég kaja van, holott csak 4-en vagyunk.

Az sem számít, hogy evett-e már más belőle, csak leül és megeszi, és más nem számít.Volt olyan is,nem egyszer, hogy én dolgoztam, és csak este 8 kor értem haza, anya meg megfőzött délután, de már mire hazaértem , hogy már majd kijukad a gyomrom az éhségtől, csak az üres edények voltak a mosogatósban.Eszébe se jut, hogy más is van még a családban!Ha azt akarjuk, hogy holnapra, vagy későbbre is legyen kaja, akkor el kell "dugni" előle.Nagyon kiakasztó a helyzet..és anya is hiába igyekszik, hogy egész napra , vagy esetleg holnapra is legyen étel, ha hiába, mert pár órán belül elfogy...:(


2009. szept. 17. 19:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, és ez így van a csokikkal is, meg mindenel, ha kint van a konyhapulton, akkor nem kell várni 10 percet, hogy eltűnjön.Még a saját számítógépasztalomon sincs biztonságban semmi.Beszélni erről nem lehet vele, nem érdekli..
2009. szept. 17. 19:17
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami pszihés probléma ez? Kéne beszélni a körzeti orvossal róla. Hízik is? És ha 8-ra főznétek?

Régen a gazdasszony kulcsra zárta az éléskamra ajtaját, és a szoknyakorcon hordta a kulcsot.

Talán boldogtalan a papa?

Nem bulémiás?

2009. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem azért, de szerintem alapjában véve minden férfi ilyen. Legalábbis én még olyan férfit nem láttam, aki gondolt volna másra is, ha kajáról van szó. Szerintem ez genetikai beállítódás: anno nekik szükségük volt az élelemre, hogy vadászni tudjanak. A nőknek meg a család ellátása volt a feladatuk, az, hogy gondoljanak a többiekre is.
2009. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát..kb 130 kilós, és hát, igen, nem túl jó a kapcsolat vele senkinek, mivel sz@rba se vesz minket.Csak azt hallani tőle, hogy nem vagyunk képesek semmire, semmire nem vagyunk jók, és csak eltart minktet, stb, stb...
2009. szept. 17. 19:26
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

nem minden férfi alapjában ilyen...

párom is 100kilo körül van,de sosem enné meg azt ami tudja hogy az enyém,édességet igen,de azt tudja hogy ugyis veszem magamnak ha kell


megoldás a problémádra: spajzkulcsot elzárni,apukádnak meg annyi kaját előlhagyni,amitől még nem lesz éhes

és orvos

2009. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem érti meg, hogy rajta kívűl más is él a családban és más is szeretne enni, akkor egyszerűen anyukád ne főzzön semmit4 Ti próbáljátok meg megoldani a melóhelyen, vagy meló után valami menüt enni. És ha kiakad, elmondhatjátok neki, hogy neketek ugyanilyen érzés, mikor azért nem juttok főttkajához, mert ő eleszi előletek.

Amúgy meg ha ilyen önző ember én anyud helyében elgondolkodnék ezen a házasságon! Ti meg ha tehetitek, költözzetek el minél előbb otthonról, ha nem változik a helyzet!

2009. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

19:25 Úgy látszik, hogy te nagyon sok férfival kerültél kapcsolatba életed során, ha így általánosítasz. Vagy csak nem jó helyen voltál eddig?

Az én férjem, sőt a környezetem férfitagjai egyáltalán nem ilyenek. Sőt! Az első a gyerek és utána jöhet minden más. És ha nálunk mondjuk csak kevés marad valamiből, amit mindketten szeretünk, természetes, hogy megfelezzük. De apunál, a sógoroméknál ugyanez a helyzet.

2009. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális viselkedés.
2009. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
19:43-nak tökéletesen igaza van!
2009. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, éheztessétek ki, addig próbáljatok valahol máshol lenni, mert biztos dührohamot kap, de a saját bőrén kell éreznie!! Aztán ha ő kérdezi meg, hogy ez miért volt, akkor ti is mondhatnátok, hogy nem érdekel... Valakivel csak így lehet bánni.
2009. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!