Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért eszik meg mindent előlünk?

Miért eszik meg mindent előlünk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apukám mindent megeszik, akármennyit főzünk ő addig eszik, míg van, és egy ültőhelyében, vagy 10 percenként visszajár az edényhez!Esetleg éjszaka is kimegy megenni a "maradékot".Azt mondja, hogy annyit főzzünk, hogy neki is jusson, de már alapjában véve is minimum 6 főre elég kaja van, holott csak 4-en vagyunk.

Az sem számít, hogy evett-e már más belőle, csak leül és megeszi, és más nem számít.Volt olyan is,nem egyszer, hogy én dolgoztam, és csak este 8 kor értem haza, anya meg megfőzött délután, de már mire hazaértem , hogy már majd kijukad a gyomrom az éhségtől, csak az üres edények voltak a mosogatósban.Eszébe se jut, hogy más is van még a családban!Ha azt akarjuk, hogy holnapra, vagy későbbre is legyen kaja, akkor el kell "dugni" előle.Nagyon kiakasztó a helyzet..és anya is hiába igyekszik, hogy egész napra , vagy esetleg holnapra is legyen étel, ha hiába, mert pár órán belül elfogy...:(


2009. szept. 17. 19:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..tesóm még általánosba jár, menza esélytelen, mert olyan szinten válogatós, hogy kb.15 fajat ételt eszik meg.Anya itthon van, mert rokkant nyugdíjas, én meg hol itthan, hol barátomnál, munkát keresek éppen..:S
2009. szept. 17. 20:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyud meg a tesód suli után együtt menjenek el menüzni, egy csomó helyen adnak, így ki tudják választani azt ami a tesódnak is ízlene. Nincs pl nagyi? Nála enni, vagy akár valaki rokon, akinél anyud megfőzne és ott ennétek?
2009. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Akkor elzárni a kaját, más lehetőség nincs! Anyukádat sem értem, ha az én gyerekem jönne haza éhesen, nem nyugodnék bele, hogy nincs kaja! Ráadásul ha ez rendszeres, akkor kell lennie egy dugi helynek, vagy egy rendes szomszédot beavatni, és odavinni neki a maradékot!
2009. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát, igen csak a dugdosós megoldás a jó, pl.hűtő alsó polsóc, vagy valami mögé letakarva betenni...

Anya is kivan, hogy néha nem marad kaja, ilyenkor vagy rántotta van, vagy tükörtojás, stb...

Beavatni valakit? Ez olyan ..kellemetlen..

2009. szept. 17. 20:42
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én édesanyád helyében kiadagolnám az ételt és ráírnám a dobozokra, hogy melyik kié.

Csak nem eszi meg, ha a gyereke neve rá van írva.

Ha mégis, nos, akkor ő a legönzőbb ember a földön.

2009. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek előbb, mint ő vagy ne főzzetek addig, amíg ti is haza nem jöttök.
2009. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám olyan hogy még 3.nap is ott a kaja mert nem akarja előlünk megenni.Elé kell tenni!és a párom is ilyen...szóval ne általánosítson senki ilyen butaságot,hogy minden pasi ilyen!

A kérdésre:Szerintem orvoshoz vele!Ez nem normális dolog!

2009. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne 1x probálni newm fözni neki, vajon mit szolna ???
2009. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Elözö voltam, hozáteszem, rá kéne 1x kényszeriteni hogy megtanulja milyen ha valaki föz, tehát neki semmit adni , mit szolna?
2009. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Balhé lenne, tuti biztos, meg míg van a hűtőben hideg kaja, addig oké, vagy max.elmegy a boltba venni felvágottat, császárszalonnát.Volt, hogy anya kórházban volt sokáig,akkor ez volt.Meg én főztem.
2009. szept. 17. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!