Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért eszik meg mindent előlünk?

Miért eszik meg mindent előlünk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apukám mindent megeszik, akármennyit főzünk ő addig eszik, míg van, és egy ültőhelyében, vagy 10 percenként visszajár az edényhez!Esetleg éjszaka is kimegy megenni a "maradékot".Azt mondja, hogy annyit főzzünk, hogy neki is jusson, de már alapjában véve is minimum 6 főre elég kaja van, holott csak 4-en vagyunk.

Az sem számít, hogy evett-e már más belőle, csak leül és megeszi, és más nem számít.Volt olyan is,nem egyszer, hogy én dolgoztam, és csak este 8 kor értem haza, anya meg megfőzött délután, de már mire hazaértem , hogy már majd kijukad a gyomrom az éhségtől, csak az üres edények voltak a mosogatósban.Eszébe se jut, hogy más is van még a családban!Ha azt akarjuk, hogy holnapra, vagy későbbre is legyen kaja, akkor el kell "dugni" előle.Nagyon kiakasztó a helyzet..és anya is hiába igyekszik, hogy egész napra , vagy esetleg holnapra is legyen étel, ha hiába, mert pár órán belül elfogy...:(


2009. szept. 17. 19:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

lakat a hűtőre, és csak akkor adni neki kaját, ha épp kajaidő van. ez a fogyásban is segítene...

elég önző, és undorító dolog, hogy pont a saját családja elől eszi el a kaját...

2009. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira ciki, illetve nem nektek ciki, hogy be kell avatni valakit! Eleget szenvedtetek már! De ez biztos betegség, egy normális ember megérti, hogy ez az egyetlen megoldás!
2009. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, egy 130 kilós embernek azért jóval nagyobb mennyiségű kajára van szüksége, mint egy 70 kilósnak. Szerintem mindenképp orvoshoz kellene fordulnia, mert ez a mértéktelenség komoly egészségügyi problémákhoz vezethet. Bár már maga ez a testsúly is nagy probléma.
2009. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!