Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három napja nálunk lakik a...

Három napja nálunk lakik a feleségem barátnője, mert kitették az albérletéből. Kihívóan viselkedik velem, nem értem, mért hozott ilyen kellemetlen szituációba a párom?

Figyelt kérdés
Ha "veszem a lapot" szemétláda vagyok, ha nem, akkor meg egy impotens hülyének fog nézni.
2009. dec. 2. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, mi a fontosabb számodra: a házasságod, vagy egy ötperces, semmilyen minőségű élvezés? Ha van egy kicsi ítélőképességed is, akkor a házasságodat tartod fontosabbnak, és megkéred a feleséged barátnőjét a feleséged előtt (hogy nehogy az legyen, hogy kavartál), hogy fejezze be az ingerkedést, és szeje a cókmókját, azt soha viszont nem látás.
2009. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes,nem tom milyen albérlet lehetett,ált. mindenhol van

min 15 nap felmondási idő..ennyi idő alatt nem talált másikat? 1általán minek engedtétek be???

2009. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mond el a feleségednek. Nehogy a te (ti) házasságotok menjen tönkre egy sz*jha miatt.
2009. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Impotens hülyének hosszabb távon kifizetődőbb lenni.

Miért nem beszéled meg a feleségeddel,hogy a barátnője viselkedése nem éppen illendő?

2009. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy veszi a bátorságot magának, de mindíg akkor zuhanyozik, amikor a párom nincs itthon, persze a zuhanyfüggönyt nem húzza be. Ha szólnék emiatt, lehet, hogy az lenne, hogy túlreagálom.

Ráadásul eszméletlenül jól néz ki a lány.

2009. dec. 2. 21:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömmel is ez volt.Először nem volt semmi gond de szép lassan a "barátnő" úgy intézte a dolgokat,hogy neki legyen jó.Most válófélben vannak és az 5 éves gyerkőc szívta meg ezt az egészet!Annyi a különbség,hogy a "barátnő" a feleséget vette célba.És el is érte amit akart.De úgy gondolom ez részlet kérdés az eredmény ugyan az!Már holnap tedd ki a szűrét!!!!!!!!!!!!!

Ez nem vicc!Ki fog csinálni benneteket ha nem lépsz!

2009. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mondd el a párodnak, hogy hogy viselkedik veled a barátnője! Szerintem hamar véget fog vetni a kellemetlen szitudnak! Persze az is lehet, hogy egy pajzán kis hármast akarnak összehozni, csak te nem veszed a lapot:)!

2009. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:)) Hűha!
2009. dec. 2. 21:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha én megtudnám, hogy a barátnőm akit befogadtam az otthonomba, ezáltal segítettem rajta, kikezd a férjemmel úgy b@sznám ki mint macskát sz@rni! Ne várj! Mond el a feleségednek, hogy kelleti magát neked! Ha egy csöpp esze van a párodnak kiteszi a szűrét ha meg tényleg 3-asban akarják akkor meg nyert ügyed van :D Mondjuk szerintem ez akkor is durva... De ez már nem rám tartozik, a ti dolgotok.

2009. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nezd at a helyzetet. Ennek a nonek otthonra van szuksege eppen, mindent meg fog tenni, hogy befeszkelje magat. Probalj meg nem olyan lenni mint a faszik 90%-a es meseld el ezt a felesegednek. Inkabb higgye, hogy impotens hulye vagy, a feleseged tudja, hogy nem.
2009. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!