Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három napja nálunk lakik a...

Három napja nálunk lakik a feleségem barátnője, mert kitették az albérletéből. Kihívóan viselkedik velem, nem értem, mért hozott ilyen kellemetlen szituációba a párom?

Figyelt kérdés
Ha "veszem a lapot" szemétláda vagyok, ha nem, akkor meg egy impotens hülyének fog nézni.
2009. dec. 2. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

"de szép lassan a "barátnő" úgy intézte a dolgokat,hogy neki legyen jó."


-Ugyan már,2őn áll a vásár...

2009. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes,nem tom milyen albérlet lehetett,ált. mindenhol van

min 15 nap felmondási idő..ennyi idő alatt nem talált másikat? 1általán minek engedtétek be???

2009. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elmondanám a feleségnek, hogy a barátnője miket művel, amikor nincs otthon. Hidd el a barátnő kb. negyed órán belül röpülne a cuccaival együtt.

Esetleg a barátnőnek mondanám meg, hogy nem kérsz a "bájaiból".

Mi ér többet, egy gyors numera, vagy a házasságod?

2009. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A barátnő direkt keresi a lehetőséget, hogy udvaroltathasson magának, ez nyilvánvaló. Nem jó barátnője a feleségednek. A feleséged szerintem nem vette észre mi a helyzet. Mielőtt konfliktus támad, mondd el a feleségednek ezeket, hogy hogy tusol, meg milyen kihívóan viselkedik, csak azért hogy tudjon róla. Aztán a feleséged eldönti mit lép, vagy eltűri, vagy kidobja. Te a továbbiakban nem kell hogy beleszólj. Mindenesetre amíg nem beszélsz a feleségeddel, ne nagyon legyél otthon kettesben a nővel. Nem lehet tudni mit fog kitalálni, még bemárthat simán hogy te kezdtél ki vele. Hidd el, veszélyes játszma, és jó hogy észre vetted időben. Van még egy lehetőség, hogy a feleséged direkt hozta ide a barátnőt, mert a nyakadba akarja varrni, hogy elválhasson. Bocs, nyilván nem ismerem a körülményeiteket, de még ez is egy variáció.


31/N

2009. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Istenem! Bár mindenki ilyen jó válaszokat kaphatna a kérdéseire. Megoldódott, mert kivettem neki egy albérletet. Az első hónapot kifizettem, örülök, hogy ennyivel megúsztam.

Egyébként

2009. dec. 3. 15:26
 16/18 A kérdező kommentje:

Elrontottam valamit a küldésnél, bocs. Meg nem fordult a fejemben, hogy megcsalom a feleségemet, nagyon hűséges tipus vagyok, csak zavart az egész szituáció.

Köszönöm mindenkinek a választ és maradjatok Ti is hűségesek a párotokhoz.

2009. dec. 3. 15:31
 17/18 anonim ***** válasza:
Na jó, helyes!
2009. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű lenne közölni a feleségeddel. Jobb ha tudja miféle a barátnője, ha annak lehet nevezni az ilyet.
2009. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!