Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tonkreteszek egy hazassagot?

Tonkreteszek egy hazassagot?

Figyelt kérdés
En 20 eves vagyok, van egy pasas, aki 29 eves, es 2 eve hazassagban el, es van egy 9 honapos lanya. Igazabol sztory az 3-4 evvel ezelott kezdodott. Nagyon probalkozott nalam a pasi, de nagy volt a korkulombseg, s en meg 16 evesen tul kicsi voltam, s feltem belemenni egy kapcsolatba, pedig ereztem h a pasas nagyon vonzodik hozzam es kulonos erzes huzott hozza, de megis ellenalltam, de lehet h csak feltem a szerelmetol. volt akkoribban egy ket csok, de felbeszakitottam minden kapcsolatot vele. Ugy hozta a sors h megint osszefutottunk, annyi ev utan, es elkezdtunk beszelgetni es ujra ereztem vlmit a levegoben, amit 3-4 evvel ezelott is, engedtem a csabitasnak es elcsattant az elso csok, mire az o elso szava az volt h "tudod hany eve varok erre?". Azota tartjuk a kapcsolatot, allitasa szerint csak a baba miatt van a felesegevel, es hogy az eskuvo ejszakaja ota mintha egy bomba robbant volna el, egyfolytaba veszekednek a felesegevel es csak a baba miatt van egyutt vele. En nagyon jol erzem magam vele, de nem tudom h ez meddig fog igy menni, mert elobb vagy utobb lebukunk, es en nem akarok a szeretoje lenni, s foleg nem akarom tonkre tenni a hazassagat, en nem akarom h elhaggya a csaladjat. felek h ha ez igy megy sokaig, nagyon belebolondulok es egyre nehezebb lesz kimaszni ebbol az egeszbol. Tanacstalan vagyok
2010. jún. 21. 20:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Már írtam ide egyszer,most a kommentedre szeretnék reagálni:

írtad,hogy szerinted a házasság csak azért jött létre,mert közbejött a baba,meg mondta a pali,hogy miért nem jöttél vele össze 16évesen akkor másképp lenne minden.

1.nem volt kötelező gyereket csinálni attól függetlenül sem,hogy te nem jöttél vele össze

2.nehogy már még te legyél a hibás az ő "elcseszett" házasságáért.

Kezdjük már ott,hogy nem csinálunk gyereket olyannal,akit nem szeretünk,mert ha téged fűzött már a gyerek előtt is,akkor nem szerette a feleségét sosem.Persze szerintem duma az egész,lehet,hogy esze ágában sincs otthagyni a családját,csak téged fűz ezzel a dumával(mint szokott lenni)

Ha kicsit is okos vagy,akkor nem hogy kezdesz vele,hanem seggberúgod a p*csába...(bocs,de az ilyen görény palik a legrosszabbat hozzák ki belőlem)

21/L

2010. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem a házasságot teszed tönkre, hanem magadat.


A házasságért nem vagy felelős, csak ők ketten. Aki nem akarja, azt nem lehet elcsábítani, a hűség döntés kérdése. Én nem hiszek abban, hogy "nem tudtam ellenállni". Max. nem akart, és ez nagyon más dolog.

Szóval emiatt ne fájjon a fejed.


Viszont: amiket leírtál, tipikus nős pasi duma, pont azok mondják ezt, akik nem akarják elhagyni a feleségüket, csak dugni akarnak, mással. Jól jegyezd meg: ha el akarja hagyni, elhagyja. Nem miattad, hanem maga miatt, és mert nem jönnek ki jól. Ha nem akarja, akkor pedig miattad sem hagyja el. Ha szeretővé válsz, SOHA nem leszel más. Lehet, hogy lebukik és a csaj kidobja, de te soha nem leszel a barátnője vagy a felesége. Te a szeretője maradsz, amíg nem talál másik barátnőt.


Tartsd be a sorrendet, ha tényleg annyira szar a házassága, váljon el. Utána tárgyalhattok.

2010. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Lécelj le! Ez a pali egy szemét alak; ha a feleségével megtette ezt, szerinted Veled nem fogja? Legyen erőd, és akaszd le magadról a pasit, mert csak rossz vége lehet ennek az egésznek!


20/L

2010. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!