Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tonkreteszek egy hazassagot?

Tonkreteszek egy hazassagot?

Figyelt kérdés
En 20 eves vagyok, van egy pasas, aki 29 eves, es 2 eve hazassagban el, es van egy 9 honapos lanya. Igazabol sztory az 3-4 evvel ezelott kezdodott. Nagyon probalkozott nalam a pasi, de nagy volt a korkulombseg, s en meg 16 evesen tul kicsi voltam, s feltem belemenni egy kapcsolatba, pedig ereztem h a pasas nagyon vonzodik hozzam es kulonos erzes huzott hozza, de megis ellenalltam, de lehet h csak feltem a szerelmetol. volt akkoribban egy ket csok, de felbeszakitottam minden kapcsolatot vele. Ugy hozta a sors h megint osszefutottunk, annyi ev utan, es elkezdtunk beszelgetni es ujra ereztem vlmit a levegoben, amit 3-4 evvel ezelott is, engedtem a csabitasnak es elcsattant az elso csok, mire az o elso szava az volt h "tudod hany eve varok erre?". Azota tartjuk a kapcsolatot, allitasa szerint csak a baba miatt van a felesegevel, es hogy az eskuvo ejszakaja ota mintha egy bomba robbant volna el, egyfolytaba veszekednek a felesegevel es csak a baba miatt van egyutt vele. En nagyon jol erzem magam vele, de nem tudom h ez meddig fog igy menni, mert elobb vagy utobb lebukunk, es en nem akarok a szeretoje lenni, s foleg nem akarom tonkre tenni a hazassagat, en nem akarom h elhaggya a csaladjat. felek h ha ez igy megy sokaig, nagyon belebolondulok es egyre nehezebb lesz kimaszni ebbol az egeszbol. Tanacstalan vagyok
2010. jún. 21. 20:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Te fiatal vagy,szabad,és független.Neked még millió lehetőséged van újra kezdeni,szóval abszolút nincs értelme egy ilyen pasasra várnod.Akármennyire is fáj,de ki kell dobnod,és új életet kell kezdened.Egyébként egy szavát se hidd el,tipikus beetetős duma,amit nyom Neked,azért,hogy a felesége mellett egy kis ingyen husihoz jusson.Tudod,Ő egy tipikus gerinctelen,sz@rházi alak.Szóval lépj,amíg nem késő! Jah,és csak egy picit képzeld bele magadat a felesége helyébe...
2010. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha az esküvő éjszakáján máris bomba robbant köztük,akkor miért csinált mégis gyereket? Ha még akkor nem volt terhes a hölgy,akkor mégse a gyerek miatt van vele.Így kell 20 éves kislányokat behúzni a csőbe,ezer éves duma... csak a gyerek miatt,na persze,a férfiak száz éve nem tudnak újabb szöveget kitalálni.
2010. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.A házassága nem amiatt jött létre,mert közbejött a baba.Azt írtad,2 éve házasok,a baba 9 hónapos.A terhesség 9 hónap,tehát már fél éve házasok voltak (veszekedve?),amikor jött a gyerek!
2010. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
16%

Harcolj a szerelmedért, hallgass a szívedre. Sok erő és kitartás kellesz majd ehhez, de ne add fel, mert évekkel később is még megbánhatod.

Ha a gyerek miatt vannak együtt, akkor nem is fog sokáig tartani az a házasság.

És mi van akkor, ha miattad megy tönkre a házassága? SEMMI

Ilyen mindig volt, van is meg lesz is. Általában egy harmadik személy miatt megy tönkre egy házasság.

Sok sikert kívánok, akár mi is lesz, remélem végül boldog leszel.

2010. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Kerdeztem en is h akkor miert valalltak babat, ha nem mukodott, s azt mondta h veletlenul csuszott be, s ha mar hazasok voltak akkor nem vetettek el, s remelte h renbe jonnek a dolgok. A felesege egyidos velem, max egy evvel nagyobb
2010. jún. 21. 22:21
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem vállalnám be a szerető szerepét. Nagyon hálátlan, s nyomot hagy, megpecsétel. Ha ők együtt maradnak, akkor mindenki a 'tökéletesen' együttműködő, csodaszép, gyerekes családod fogja bennük látni, de ha rád néznek akkor csak egy krvát.

Az a kérdés, hogy te mit vársz el magadtól, mi a célod, s miként akarod magad látni. Önbecsülés kell, semmi több. :)

2010. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is régi duma. Lehet hogy néha igaz? Nem tudni. De én a helyedben keresnék egy nagyon jó barátot, esetleg másik egyedülálló pasit, akivel jól érzed magad, és kilépnék a férfi "vonzáskörzetéből"

Ha tényleg rosszul élnek, majd kilép a házasságból, akkor keressen meg.

Bizonyítson..... a többi csak rizsa......

2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem menj a fejed után. Max. beleütközöl egy nagy falba, de ezt kalkulálhatod. Nem Te teszed tönkre az ő házasságukat, hanem a férj, mert neki ilyen az értékrendje. Kinek ilyen, kinek olyan. Itt a hozzászólók többsége családbarát, ezért int óva Téged ettől a kapcsolattól. Egy kapcsolattól, amihez 2 ember kell, 2 ember vesz benne részt, ami kihat másokéra (feleség, gyerek). Ebben nincs rossz, ha fel is vállaljátok. Nem jó megcsalni, megcsalatva lenni, vagy akár úgy felnőni, hogy az apám nem is igazán volt a családom apja ... És nem jó a másodiknak sem lenni.

Kívánom, hogy találd meg az utadat, és lásd meg a valóságot ebben a kapcsolatban.

2010. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
35%

,,És mi van akkor, ha miattad megy tönkre a házassága? SEMMI"


Remélem,egyszer a TE házasságodat is tönkre teszi egy harmadik,s akkor is ilyen vidáman fogod ezt mondogatni...Végül is ez a világ legtermészetesebb dolga,nem?Idióta...

2010. jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem.A házasságát a pasi tette tönkre azzal,hogy nem tiszteli a feleségét.te magadat teszed tönkre,ha elhiszed neki,amit mond.

Ha annyira szereti a gyerekét,akkor nem veled hetyegne,hanem a gyerekkel játszana.

Azonkívűl számolj!ha annyira szar volt a nejjel már az esküvő másnapján,miért is csinált neki villámgyorsan egy gyereket?

2010. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!