Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tonkreteszek egy hazassagot?

Tonkreteszek egy hazassagot?

Figyelt kérdés
En 20 eves vagyok, van egy pasas, aki 29 eves, es 2 eve hazassagban el, es van egy 9 honapos lanya. Igazabol sztory az 3-4 evvel ezelott kezdodott. Nagyon probalkozott nalam a pasi, de nagy volt a korkulombseg, s en meg 16 evesen tul kicsi voltam, s feltem belemenni egy kapcsolatba, pedig ereztem h a pasas nagyon vonzodik hozzam es kulonos erzes huzott hozza, de megis ellenalltam, de lehet h csak feltem a szerelmetol. volt akkoribban egy ket csok, de felbeszakitottam minden kapcsolatot vele. Ugy hozta a sors h megint osszefutottunk, annyi ev utan, es elkezdtunk beszelgetni es ujra ereztem vlmit a levegoben, amit 3-4 evvel ezelott is, engedtem a csabitasnak es elcsattant az elso csok, mire az o elso szava az volt h "tudod hany eve varok erre?". Azota tartjuk a kapcsolatot, allitasa szerint csak a baba miatt van a felesegevel, es hogy az eskuvo ejszakaja ota mintha egy bomba robbant volna el, egyfolytaba veszekednek a felesegevel es csak a baba miatt van egyutt vele. En nagyon jol erzem magam vele, de nem tudom h ez meddig fog igy menni, mert elobb vagy utobb lebukunk, es en nem akarok a szeretoje lenni, s foleg nem akarom tonkre tenni a hazassagat, en nem akarom h elhaggya a csaladjat. felek h ha ez igy megy sokaig, nagyon belebolondulok es egyre nehezebb lesz kimaszni ebbol az egeszbol. Tanacstalan vagyok
2010. jún. 21. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél tönkre házasságot. Ha tényleg olyan fontos vagy ennek a pasasnak, mint amennyire mondja, és amennyire Te is fontos vagy neki, akkor lépjen ki a sz*r házasságából, és csak azután legyetek együtt. Sz*r duma, hogy csak a gyerek miatt van a feleségével..
2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A legtöbb nős pasinak ez a dumája, hogy csak a gyerek miatt van a feleségével meg nem is élnek jól stb-stb.

Szerintem ne menj bele ebbe a játékba :( A megcsalás mindenképpen szemét dolog, de a legeslegszemetebb a babával otthon lévő új anyukát megcsalni, aki még kövér, nőietlen, nem kívánja úgy a szexet és emiatt folyton ostorozza magát stbstb.

Képzeld magad a helyébe!

Ne menj bele a pasi játékába, mert ezzel, hogy megcsalná a kismama feleségét, bizonyította, hogy görény, tehát valószínúleg veled is az lesz!!

2010. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz - ne tegyél tönkre egy házasságot ( messze nem biztos ám, hogy minden szó igaz amit mond!) - ha tényleg nem működik, hát lépjen ki belőle, és utána keressen meg, de ne rád támaszkodva akarjon lépni - mert így csak az lesz a vége, hogy hiteget, belőled merít erőt, de mindig lesz valami kifogás! - hisz ha megkaphat úgy is, hogy nem lép, akkor miért is rúgna fel mindet?
2010. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasználna,hagyd a fenébe,meg elöbb utóbb tényleg kiderül,elválni úgysem fog,neked lesz rossz.
2010. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Már tönkretettél egy házasságot. Ha a faszi komolyan gondolja, akkor elválik a feleségétől. Csak a baba miatt együtt lenni vele nem tisztességes. Vagy megbeszélik a gondjaikat, ahogy azt felnőtt embereknél szokás és kibékülnek, vagy szakítsanak. De ebből csak több bonyodalom lesz.

Ha te komolyan gondolod az egészet, vonzónak találod és szereted, vagy bele tudnál szeretni, akkor beszéld meg vele, hogy akár több is lehet ebből a kapcsolatból, de csak ha elhagyja a feleségét.

Te írtad, hogy már most minden rosszul működik náluk, akkor nem te vagy a hibás, ha szétválnak, viszont ha így folytatsz vele titkos kapcsolatot, akkor a végén te fogsz kijönni belőle rosszul.

2010. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha folytatod, biztos hogy tönkreteszed a házasságot. Az jó duma, hogy csak a gyerek miatt van a feleségével, általában ezt mondják. De azért annyira nem szabad sajnálni. Ha tényleg szeretett, miért nem küzdött amíg nem volt családja? Szerintem mindenképpen szakítsd meg vele a kapcsolatot, és ha tényleg te vagy neki az "igazi", és már nem működik a házassága akkor váljon el, és utána próbáljon meg meghódítani. Így csak szerető lehetsz, és előbb utóbb botrány lesz belőle.
2010. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De en nem akarom h vege legyen a hazassaganak, mert en nem tudnam neki megadni azt amit a felesege, peldaul gyereket, egyetemet akarok vegezni stb. csak annyi h most nagyon jo vele minden, de attol felek h jobban magamba bolonditom es en is belebolondulok jobban es ezt nem akarom
2010. jún. 21. 21:08
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Ne álmodozz, gondolom 3-4 éve is ez a nő volt a felesége és a gyerek 9 hónapos...

Nem fog miattad elválni sosem, és ez csak snassz duma, hogy állandóan veszekednek. Nyilván ezt szeretnéd te hallani, ezért mondja.

2010. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%
A szerető és a feleség csatája közül általában a feleség kerül ki győztesen, a férfiak nagy százalékban a felseégüket és a családjukat választják.. szóval szerintem volnulj vissza, és ne akarj semmit tőle. A magad érdekében. Úgyse Téged választ, még ha az ellenkezőjét is mondja most...
2010. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges egy ilyen ember mellett ugyanerre a sorsra jutnál pár év múlva. Terhes lennél tőle és akkor lépne félre egy 20 évessel, akinek beadná, hogy veled milyen szar. Ma már senkit nem fognak megszólni azért, ha elválik és új életet kezd, a lehetőség adott, ez egy gyáva alak és ezt fogja mindig csinálni. Ha te nemet mondasz, majd lesz más, aki belemegy így is egy kapcsolatba, neki pedig ez a legkényelmesebb.
2010. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!