Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tonkreteszek egy hazassagot?

Tonkreteszek egy hazassagot?

Figyelt kérdés
En 20 eves vagyok, van egy pasas, aki 29 eves, es 2 eve hazassagban el, es van egy 9 honapos lanya. Igazabol sztory az 3-4 evvel ezelott kezdodott. Nagyon probalkozott nalam a pasi, de nagy volt a korkulombseg, s en meg 16 evesen tul kicsi voltam, s feltem belemenni egy kapcsolatba, pedig ereztem h a pasas nagyon vonzodik hozzam es kulonos erzes huzott hozza, de megis ellenalltam, de lehet h csak feltem a szerelmetol. volt akkoribban egy ket csok, de felbeszakitottam minden kapcsolatot vele. Ugy hozta a sors h megint osszefutottunk, annyi ev utan, es elkezdtunk beszelgetni es ujra ereztem vlmit a levegoben, amit 3-4 evvel ezelott is, engedtem a csabitasnak es elcsattant az elso csok, mire az o elso szava az volt h "tudod hany eve varok erre?". Azota tartjuk a kapcsolatot, allitasa szerint csak a baba miatt van a felesegevel, es hogy az eskuvo ejszakaja ota mintha egy bomba robbant volna el, egyfolytaba veszekednek a felesegevel es csak a baba miatt van egyutt vele. En nagyon jol erzem magam vele, de nem tudom h ez meddig fog igy menni, mert elobb vagy utobb lebukunk, es en nem akarok a szeretoje lenni, s foleg nem akarom tonkre tenni a hazassagat, en nem akarom h elhaggya a csaladjat. felek h ha ez igy megy sokaig, nagyon belebolondulok es egyre nehezebb lesz kimaszni ebbol az egeszbol. Tanacstalan vagyok
2010. jún. 21. 20:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ennyire tudod, hogy csak "átmenetileg" kell neked, és szándékodban sincs vele tervezni a jövőt, akkor sürgősen állj félre, önzőségből-szeszélyből ne tedd tönkre több ember életét!
2010. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsősorban a férfi az, aki tönkre teszi a családot, te csak hozzá segíted... "Csak a gyerek miatt van az asszonnyal", ezt mondják általában... Egyébként ha ezt mondja, valószínűleg vele is fog maradni... Előttem már sokan elmondták mi szokott ilyen helyzetekben történni, szállj ki míg nem bonyolódsz bele még jobban!

2010. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy átlátod, akkor ne találkozz vele többet. Jön olyan aki tiszta (úgyértem feleség, gyermek és család nélkül) és megérdemel téged. Egyetemre fogsz menni, rengeteg érdekes fiúval találkozol majd, elég izgalmas kapcsolatod lesz az életben. EGy ilyenbe belebonyolódni meg tényleg kár, és te elég intelligens vagy ahhoz hogy tudd, hiszen már megírtad a kérdésben a választ.
2010. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

ez egy duma,nem látod?

"allitasa szerint csak a baba miatt van a felesegevel, es hogy az eskuvo ejszakaja ota mintha egy bomba robbant volna el, egyfolytaba veszekednek"

nem azt mondtad hogy 2-4 évvel ezelőtt is próbálkozott már Nálad?Akkor mégis ez hogy van...na én csak ennyit írnék,remélem a többi Neked esik le.

21/L

2010. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
ne tegyél tönkre egy házasságot, a palit meg próbáld meg rá vezetni, hogy javítsa a kapcsolatát a feleségével. nem jó a gyereknek az sem, ha állandóan veszekednek a szülei.
2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%
Nos, ha rossz a házassága miért vállalt gyereket? Plusz ha el akarja hagyni , akkor ezt akkor is megteszi ha te nem vagy mellette csajocskának. Szal, hagyd had menjen, nézd meg mi történik, elhagyja e vagy sem. Nem fogja. Szóval ha ezt végiggondolod, mégiscsak te durod fel az életét bármit is mond. Plusz milyen ember az akinek 9hós gyereke van és más nőket fűz , és nem a feleségével meg a gyerekkel van. Én szétütném az arcát a pasinak az tuti de neked is!!! Ebből látszik, hogy egy taknyos kis tyúk vagy. Egy nő aki feleség, gyereket szül, az nem ugy ugrál mint te aki holnap elmegy discoba és felszed mást. Ha tönkremegy az élete miattad akkor az tényleg egy életre szól, de neked ha nem jön össze a pasival max pár hétig uncsi lesz az életed, aztán jön más és már tul is leszel rajta, de a nő sose, és a gyerek se!!!!!!!!!!!!!!4
2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16 évesen több eszed volt mint most. Ne kezdj vele, komolyan semmiképpen, vagy csak duma amit a házasságáról mond, de ha nem akkor is, hogyan lehetne komolyan venni valakit aki így viselkedik, a következő házasságában is csak ilyen lenne. Ha nem akarod, hogy elhagyja a családját, amiben teljesen egyet értek veled mond meg neki, és ne bonyolódj nagyon bele a dologba, különösen érzelmileg ne.
2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen én is beleestem egy 30 éves pasiba, aki beetetett a nagy dumájával, hogy enm szereti a feleségét, meg csak a gyerek miatt meg az állása miatt( az apósa a főnöke)...én emg bevettem kis naivként, azóta tudom hány lány szédített még velem egy időben és azóta is! Nagyon megbántam, hogy ilyen buta voltam, nálam akkor telt be a pohár mikor a felesége teherbe esett a második babával, és még erre ö azt mondta becsapta öt a felesége! Hát kiadtam az útját, azóta alig láttam és örülök, hogy ez csak pár hétig tartott! Vigyázz, ne dőlj be és ne tégy tönkre egy házasságot! Majd ha elvált visszatérhettek esetleg ha még mindkettőtöket érdekel a másik, de ne miattad váljon el! 21L
2010. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
A hazassag szerintem azert jott letre , mert kozbe jott a baba. Mondta azt is, hogy miert nem jottunk hamarabb ossze, most maskepp lenne minden? Es miert voltam akkor( 4 evvel ezelott makucs?).... De a legjobb, ha tenleg veget vetek ennek, amig meg konyebben lehet
2010. jún. 21. 21:40
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem te teszed tönkre a kapcsolatát. Ha már ilyeneket csinál és mond akkor ott már rég nem működik valami. Mindenesetre én kimaradnék az ilyen szitukból. Kinek hiányzik egy ilyen balhé? Gondold magad a felesége helyébe és aszerint dönts. Sőtt a gyerekre is gondolj. Most még pici, de évek múlva mikor hiányzik neki az apaiszeretet, mit mond neki az anyja? Nekem is lelépett apám 4éves koromba, azóta gyűlölöm.
2010. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!