Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a csaj. Mit tegyek?

Kikészít a csaj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategória, bocsi!

Szóval testvéremnek (20éves) volt karácsony környékén egy barátnője akit nagyon bírtam, jóba voltunk. Aztán a csaj dobta tesómat egy másik pasi miatt akivel még mindig együtt van. Tesómnak lett egy úgy bnője akit szintén nagyon kedvelek. De tesóm előző barátnője kikészít. Mindig tesómról kérdezget, meg szó szerint meg akarta hívatni magát a ballagásomra, nekem végül is nem lett volna gond, de tesóm nem hiszem h örült volna neki + nem tudott volna hol aludni a csaj. Mindig rám ír Msn-en hogy együtt vannak-e még tesómék, mikor jöhet le stb.. idegesít. Meg hogy lehet h szereti még mindig tesómat. De ha szereti miért dobta? :S Na jó persze ebbe én nem szólok bele. Más részt ma akadtam ki a legjobban. Tesóm mostani bnőjének volt egy kisebb balesete(leesett a lóról) és agyrázkódást kapott. A régi csaj kérdezte tőlem hogy mizujs van a csajjal? Leírtam neki ugyanezt.. erre beírt egy csomó xD-t meg hogy máskor nem kell "lovagolni".. mert hogy neki ez tök vicces :S Ez nekem nagyon furcsán esett.. vagy én reagálom túl? Mit csináljak? Nem bírom már ezt .. miért nekem kell ezeket írnia? Mondja a legjobb barátnőjének vagy valami.. Persze más bajom nincs a csajjal, szeretek vele beszélgetni, de most már nagyon idegesítő lett.

14/L


2010. jún. 21. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Toltsd le és töröld az msn partnerlistádról.Ennyi,ha pedig városba találkozol vele nem szólsz hozzá-max köszönsz,és hajtsd el.
2010. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!