Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a csaj. Mit tegyek?

Kikészít a csaj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategória, bocsi!

Szóval testvéremnek (20éves) volt karácsony környékén egy barátnője akit nagyon bírtam, jóba voltunk. Aztán a csaj dobta tesómat egy másik pasi miatt akivel még mindig együtt van. Tesómnak lett egy úgy bnője akit szintén nagyon kedvelek. De tesóm előző barátnője kikészít. Mindig tesómról kérdezget, meg szó szerint meg akarta hívatni magát a ballagásomra, nekem végül is nem lett volna gond, de tesóm nem hiszem h örült volna neki + nem tudott volna hol aludni a csaj. Mindig rám ír Msn-en hogy együtt vannak-e még tesómék, mikor jöhet le stb.. idegesít. Meg hogy lehet h szereti még mindig tesómat. De ha szereti miért dobta? :S Na jó persze ebbe én nem szólok bele. Más részt ma akadtam ki a legjobban. Tesóm mostani bnőjének volt egy kisebb balesete(leesett a lóról) és agyrázkódást kapott. A régi csaj kérdezte tőlem hogy mizujs van a csajjal? Leírtam neki ugyanezt.. erre beírt egy csomó xD-t meg hogy máskor nem kell "lovagolni".. mert hogy neki ez tök vicces :S Ez nekem nagyon furcsán esett.. vagy én reagálom túl? Mit csináljak? Nem bírom már ezt .. miért nekem kell ezeket írnia? Mondja a legjobb barátnőjének vagy valami.. Persze más bajom nincs a csajjal, szeretek vele beszélgetni, de most már nagyon idegesítő lett.

14/L


2010. jún. 21. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Rohadt kis kur.va. Ha a tesódnak van egy kis esze,messzire elhajtja,na és persze te is.Amúgy ez a kis sz.arkeverő hány éves?
2010. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ha keres mond meg neki, hogy ha valamit akar akkor beszéljen a tesóddal, te nem vagy információsközpont. Ha bírod az újlányt akkor meg semmiképpen nem fogsz szövetkezni ellene mert nem akarsz semmibe belefolyni. Ha nem éri meg, hogy neked kényelmetlen akkor nem kötelező tartani vele a kapcsolatot mert önző s csak felhasznál téged.
2010. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Először próbáld meg finoman elmagyarázni, hogy hagyjon békén téged, ha nem hat rá, akkor Írj neki csúnyán, küld el az édesanyjába, beszélj vele nagyon csúnyán, és akkor békén hagy.
2010. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
tiltsd le, ne írj neki vissza, mond meg neki, hogy haggyon már
2010. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

hagyd a francba ezt a csajt! írd meg neki máskor, hogy nem érsz rá, van fontosabb dolgod is. ha akar valamit tudni, kérdezze a tesódat.

vagy ha szeretnéd egy kicsit szívatni, vagy tartani vele a kapcsolatot, akkor írj neki pár kamu dolgot, hadd szenvedjen. :D megérdemli, ha ő is örült más bajának.

vagy dobd be a durcit, hogy esedezzen a bocsánatodért, írd meg neki, hogy szégyellhetné magát, amiért röhögött a baleseten, kérdezd ki, hogy mit akar a tesódtól, kérj tőle valamilyen apróbb szívességet cserébe azért, hogy megemlíted őt a tesódnak.

2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért idegesít, mert pontosan érzed, hogy csak felhasznál arra, hogy a testvéred közelében lehessen, tudjon a dolgairól... messze nem rád kíváncsi, és elég gusztustalan viselkedése ez! Szerintem egyszerűen hanyagold, ne írj neki, tiltsd le - nincs szükséged ilyen barátnőre ( nem lehet túl jó ember, ha más nyomorán nevet)
2010. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben semmire nem reagálnék innentől kezdve, eltűnnék.Ne válaszolj semmire,mintha megszűntél volna létezni.Ezzel a tolakodó embertípussal csak ez a megoldás.Egy idő után biztos abba fogja hagyni,észre fogja venni magát.
2010. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyerekes a lánytól! Szerintem is tiltsd le és mond meg neki ha még keresne más módon, hogy hagyjon békén!
2010. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

pontosan nem is tudom hány éves olyan 17 körül lehet.

csak azért sajnálom, mert nagyon rendes a csaj sokáig elmondtam neki mindent, de mostanában már csak akkor ír rám ha tesómról van szó, legtöbbször vissza sem írok már neki csak amikor lelép írom h bocsi nem voltam itt.. de szegény pasija is kérdezte már tőle hogy még mindig az én tesómat szereti? azért azt a srácot is sajnálom :S

2010. jún. 21. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Részletezd a tesód boldogságát az új barátnőjével, hátha nem bírja majd hallgatni és inkább békén hagy.
2010. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!