Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészít egy csaj, mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít egy csaj, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Egy csaj,aki egyébként jó barátom,állandóan csörgetget,meg felhív,h mi van velem.Ki hív sétálni,koleszon 3. studiba lehív a társalgóba és ott odabújik hozzám.Ebből az jönne le,h akar valamit,DE!

Nem akar járni velem,mert már rákérdeztem és lefeküdni se,akkor meg mi a nyavajának csinálja ezt?

Nem tudom felfogni,ehhez már külön gondolkodás kéne!

A koleszon mindenki aki nem ismer azt hiszi,h járunk,pedig nem,de azt se mondanám h nem tetszik ez a helyzet,csak épp mégis rossz,mert nemtudom mi van közöttünk,meg mit akar tőlem.

Csajok,én nem értem a logikátok,léci mondjátok el mit akar ezzel elérni?


2010. ápr. 3. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy valamilyen bizalomhiányos, vagy van barátja, vagy egy komplett idióta. Kérdezz arra amit itt is írtál, és ha továbbra sem ad épkézláb választ, akkor hagyd a p*csába mert idióta.

Elcicázhattok még így egy két évet, de nincs túl sok értelme, mert lehet lemaradsz közben egy igazi barátnőről.

22/L

2010. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor minek mondja,h nem akar velem járni,se semmi többet.Egy barát nem csinál ilyeneket!:/
2010. ápr. 3. 23:46
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs pasia és nem is akar!:S

Szal visszatérva nem értem,egyébként jó fej csaj,meg nem is hülye,csak ha erről van szó,akkor ad hülye válaszokat!

Szerintem nem tudja mit akar,mert egy baráttal akkor se csinálná ezt!

2010. ápr. 3. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:

öhm hát fogalmam sincs,szerintem egy báttyra vágyik aki mindig megvédi,meghallgatja a problémáit és szereti,védelmezi.Törődésre,odafigyelésre vágyik amit tőled akar megkapni.El akarja mondani,hogy nagyon jóban van veled és te akarsz tőle valamit,és ezzel nagyra nő a barátnői szemében.

amúgy más tippem nincs

2010. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értelmes, akkor legyen abban is jófej hogy kiböki mivan. Nem láthatunk bele a fejébe hogy mit gondol. Ez a te feladatod része marad sajnos hogy megkérdezd tőle. Aztán döntsd el neked mennyire vagy meddig esik még jól ez a titkos mégse-randi.
2010. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De még báttya is van neki!Bár nem 100%-os a viszonya vele,mert már említette,h velem jobban eltud beszélgetni,mint bárkivel,de azt hittem ezzel is a járásra céloz!:S

Remélem nem csak egy pót bátyóra vágyik,mert akkor tuti nagyon összetörne,ha nem lennék vele annyit és nem engedném,h oda bújjon!:S

De ha kiderül,akkor úgy is az lessz,mert már 3/4 éve ez megy és így nemtudok becsajozni,de most nem is akarok.Majd jövő suliévben!:D

2010. ápr. 4. 00:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek!!!
2010. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dag ***** válasza:

Szerintem valami menedék félének tart téged!!

Én egy 23 éves srác vagyok, ugyan ez a szitu velem is megtörtént!!! Kell valaki akin ki sirhatja magát. Ez talán azért van mert megérted az érzelmeit, olyat elmondthat neked amit a barátnőinek nem, vagy nem értenék meg!!

2010. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy mások előtt akarja megjátszani, hogy jártok, mondjuk féltékennyé akar tenni egy másik srácot.
2010. ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fog csak kiderülni mit akar, amikor összejössz valaki mással.
2010. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!