Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészít egy csaj, mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít egy csaj, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Egy csaj,aki egyébként jó barátom,állandóan csörgetget,meg felhív,h mi van velem.Ki hív sétálni,koleszon 3. studiba lehív a társalgóba és ott odabújik hozzám.Ebből az jönne le,h akar valamit,DE!

Nem akar járni velem,mert már rákérdeztem és lefeküdni se,akkor meg mi a nyavajának csinálja ezt?

Nem tudom felfogni,ehhez már külön gondolkodás kéne!

A koleszon mindenki aki nem ismer azt hiszi,h járunk,pedig nem,de azt se mondanám h nem tetszik ez a helyzet,csak épp mégis rossz,mert nemtudom mi van közöttünk,meg mit akar tőlem.

Csajok,én nem értem a logikátok,léci mondjátok el mit akar ezzel elérni?


2010. ápr. 3. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen lányok általában oltalmat keresnek, nem szerelmet, csak kell nekik 1 váll amin megpihennek.
2010. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!