Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél ha a gyerekednek...

Örülnél ha a gyerekednek ilyen hobbija lenne?

Figyelt kérdés
Szeretek szakmát tanulni, és nagyon sok terület érdekel, többféle OKJ-t elvégeztem már, szüleim örülnek, de időnként mondják, hogy inkább egy szakmában legyek jó, meg hogy minek ennyi, és még pénzt is költök rá. De én úgy gondolom, hogy ami tetszik és érdekel azt kitanulom, most miért ne végezhetnék el egy tanfolyamot?
2018. aug. 22. 08:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán, főleg ha nem a saját zsebre tanfolyamozik, és nem dolgozik mellette. Így csak mindenbe belekap, de semmiben sem lesz jó szakmailag.
2018. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt kérdezem amit kalap úr. Mit ér a tudás ha nem használod?
2018. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne használhatná? Nem csak úgy lehet használni a megszerzett tudást, hogy munkát vállalsz és pénzt keresel vele. Tulajdonképpen bármit lehet hobbiként űzni, szimplán szórakozásból és otthon is jól jön, ha profin meg tudsz javítani/csinálni egy-két dolgot. Nekem pl. vannak olyan ismerőseim, akik saját maguk szigetelték a házukat, holott soha nem dolgoztak hivatalosan ebben a szakmában, illetve az egyik családtagom készítette a bútorokat a szobámban és ő sem dolgozott asztalosként egy percet sem és még lehetne sorolni. Szerintem hátrányod semmiképpen nem származik belőle. Én is "feleslegesen" tanulok, mert nem lesz ebből több pénzem, jobb munkám stb., de érdekel és szeretem, szívesen csinálom, emiatt nekem megéri.
2018. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Ebből MIBEN dolgozol?


Mert az, hogy van 5 papírod SEMMIT nem jelent, ugyanis az adott témáról FINGOD NINCS :D


Az, hogy bemagoltál három évnyi anyagot, meg elvégeztél egy év gyakorlatot (esetleg) semmit nem jeet, ugyanis a szakmához nem értesz lófxt sem :D

2018. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként ténylg fxság olyasmire kidobni pénzt (nem is keveset), amit amúgy elő sem veszel és nem melózol benne.


Csak azért, hogy henceghess, jaj, ebből meg abból is van papírom... :D Pfff, kit érdekel? Senkit.


ALKALMAZNI kell tudnod az elméletet, mert anélkül aztán max okoskodni tudsz :D

2018. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 Sötét vagy nagyon ugyanis képzeld nem azért végzek el több tanfolyamot, hogy hencegjek, hogy mennyi papírom van.
2018. aug. 22. 10:52
 17/22 A kérdező kommentje:
#11 Dolgozok és a saját pénzemből fizetem.
2018. aug. 22. 10:52
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Akkor teljesen rendben van, de én elég sok olyat ismerek aki tanfolyamról-tanfolyamra jár, és ezt használja kifogásként a munka ellen. Szóval elnézésed kérem amiért rögtön ez ugrott be.
2018. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá időd és később akár hasznos is lehet, el is akarsz helyezkedni azzal a papírral, akkor szerintem nyugodtan, engem nem zavarna. A te pénzedből fizeted úgyis.
2018. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy kíváncsiságból: milyen tanfolyamokat végeztél el?


Engem nem zavarna, főleg, hogy saját pénzből finanszírozod.

Én nyelvvizsgákat "gyűjtök", szeretem továbbképezni magam. Szüleimet nem zavarja, sőt, büszkék rám, jó állásom van, én fizetem ezeket, és hasznosítani is tudom.

2018. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!