Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél ha a gyerekednek...

Örülnél ha a gyerekednek ilyen hobbija lenne?

Figyelt kérdés
Szeretek szakmát tanulni, és nagyon sok terület érdekel, többféle OKJ-t elvégeztem már, szüleim örülnek, de időnként mondják, hogy inkább egy szakmában legyek jó, meg hogy minek ennyi, és még pénzt is költök rá. De én úgy gondolom, hogy ami tetszik és érdekel azt kitanulom, most miért ne végezhetnék el egy tanfolyamot?
2018. aug. 22. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én hobbim a hörcsögök. A szüleim tolerálják szerencsére :D
2018. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha van értelme akkor oké. De ha teljesen más ágazatokban vegzel el 86 tanfolyamot és emellet egyiket sem használod, akkor semmi hasznod nincs belőle. De ha tudatosan, egymáshoz kapcsolódó, egymást kiegészítő szakmákat végzel annak van értelme, de akkor is dolgozni kell, mert ha nem használod az adott tudást akkor folymatosan kopni fog
2018. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

#2 A hobbi attól hobbi, hogy nem feltétlenül van belőle kézzel fogható hasznod. Egyszerűen csak az örömszerzés a haszon.


Kérdező: ha a saját pénzed rakod bele a dologba, akkor nyugodtan csinál.

2018. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Ennek akkor van értelme, ha dolgozol is bennük. Ha csak gyűjtöd a papírokat, annak nem látom értelmét.


#1 Nekem is a pockok a hobbijaim. Talán facen ismerjük is egymást. :'D

2018. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
2, nekem van ápolói szakképesítésem, gyp diplomám, tanítói diplomám, mérlegképesem, adótanácsadóim... imádok tanulni, a saját pénzem költöm rá, és a családom szerint akkor vagyok a legjobb formában, amikor tanulok. Suli nélkül nem érzem teljesnek magam :)
2018. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Ez jó, majd később rátalálsz az utadra! Lehet, hogy többet is tudsz majd egy helyen használni. (én is így voltam két merőben más dolgot tanultam, és egyszer csak találkozott a két út a dolgaimban, munkáimban)
2018. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Könyvelőként dolgozom, és úgy indult a saját vállalkozásom, hogy volt orvos kollégákát vállaltam... :) Nagyon sok minden érdekel, de most nyelvet fogok tanulni.
2018. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez fontos lenne, én nem bánnám. Én pont azért nem mertem belevágni sokáig semmibe, mert annyi irány érdekelt és bele volt rágva a számba, hogy egy, legfeljebb két "jó szakmám" legyen. A szüleim még abban nőttek fel, hogy 18-20 évesen elmész dolgozni egy munkahelyre és onnan mész nyugdíjba. De már egy ideje nem így mennek a dolgok. Szóval tőlem tanulhatna a gyerek, ha ez anyagilag nem teher, lehet, hogy így talál rá a hivatására egy olyan területen, ami eddig hatodrangú volt a listáján.
2018. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Miért jó mindenhez konyítani de semmihez sem érteni?
2018. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Minden rosszindulat nélkül...valahol egyetértek Kalap úrral.
2018. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!