Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a nőknek?

Miért jó ez a nőknek?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban, mikor a férfi nem akar házasságot, mert nem tartja fontosnak, de a nő mindenképp feleség akar lenni, ezért a férfi elveszi, de nem azért, mert ő így akarja, hanem, mert a nő így akarja. Ez olyan, mintha kényszerből csinálná, mert választás elé van állítva. Közben a nő meg büszke, hogy bebiztosította magát, feleség lett, pedig csak rákényszerítette a férjre a saját akaratát.
2010. jún. 20. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

16.12- ez részben igaz, de a férfiakról is lehetne mit mondani.

miért ha megszületik a gyerek csak a nőknek kell velük foglalkozni? a férfiaknak is kéne foglalkozni a gyerekkel nemcsak a nőknek, így nem fogják magukat elhanyagoltnak érezni. egy kisgyerek nem fog magától fejlődni, ha az anyja nem foglalkozik vele, ezért kap több figyelmet ő mint a férje. de attól még együtt is meglehet oldani ezt a problémát mégpedig úgy, hogy együtt foglalkoznak a gyerekkel.

2010. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kényszer. Ha-ha. Azért még egy férfinak se tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy kimondja az igent. Le is írtad, választás elé volt állítva. Mondhatta volna azt is, hogy nem. Akkor nem kéne kényszerből férjnek lennie. Kettőn áll a vásár. Különben meg, ha a férfi nem tartja fontosnak, akkor nem mindegy neki, hogy elveszi a nőt vagy nem? Ha egyszer az élettársa mindenképpen feleség akar lenni?
2010. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi igazán szeret, képes feladni az egóját, és felülkerekedni az "én" érzésen, hogy "mi" lehessünk.

Ha nem akar elvenni, vagy jobbra vár, vagycsak selejt, aki képtelen megbízni az emberekben. Nekem egyik sem kell. Sose kényszerítenék senkit se, hogy vegyen el, de ha a világossá válik hogy nem fog, azonnal lépek. Ha ennyit sem érsz valakinek, miért maradnál vele? Lehet lepontozni.

2010. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a velemenyem, hogy mindket fel egyarant felelos egy ilyen szituacioert, mert mar a kapcsolat elejen tisztazni kell az ilyen fontos dolgokat, es ha az egyik hazasodni akar, mert az az alma, nem szabad elvenni tole a jogot es aki meg nem akar hazasodni, azt meg nem szabad kenyszeriteni. A ferfi buta, ha hagyja magat. 2 ilyen ember nem egymashoz valo, keressenek mast, akivel a celjaikat, vagyaikat meg tudjak valositani anelkul, hogy fel kellene adni magukat. En hazas no vagyok, a ferjemet nem kellett kenyszeriteni a hazassagra, mert o is ugyanugy akarta. Ha nem igy lett volna, tudtam volna, hogy nem o az igazi szamomra es en sem neki. Ezt kellene megerteni es elfogadni mindket felnek.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19.32 ott a pont!
2010. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sose akarok megházasodni, akor az ember már függ valamitől. De ha a pasi iylen hülye hogy hagyja . akkor a feleség nem is igazán szereti mert nem bízik meg benne
2010. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!