Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a nőknek?

Miért jó ez a nőknek?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban, mikor a férfi nem akar házasságot, mert nem tartja fontosnak, de a nő mindenképp feleség akar lenni, ezért a férfi elveszi, de nem azért, mert ő így akarja, hanem, mert a nő így akarja. Ez olyan, mintha kényszerből csinálná, mert választás elé van állítva. Közben a nő meg büszke, hogy bebiztosította magát, feleség lett, pedig csak rákényszerítette a férjre a saját akaratát.
2010. jún. 20. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

A férfi meg hagyta.

Mindenki döntse el, hogy mit vállal, ha viszont vállal valamit akkor ne sírjon utána.

2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmasak ezek a nők!
2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez felelősségteljesség kérdése. A házasságot sokan sajnos nem veszik komolyan! Ahhoz, hogy tényleg igazi legyen a "mi" állapot, mindkét embernek részben fel kell adnia saját magát, az ő önálló egója részben háttérbe szorul. Az a baj, hogy a házasságot a férfiak ezért börtönnek, a nők, pedig életbiztosításnak tekintik. Mindkét fél elgondolása rossz.


Bárhány éves is lehe az ember; ha nem képes saját maga mellett másért is egyfajta felelősséget vállalni, és részbe feladni a saját egyéni igényeit, nehéz lesz összecsiszolódni, és stabil családi életet kialakítani.

2010. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom miért kell egy házasságtól félni, főleg ha nagyon sok éve vagytok együtt és igazából szereted.

Mondjuk azt én sem értem miért kell erőltetni a dolgokat. Én nem erőltetném ,mivel nem is akarok összeházasodni senkivel de ez más téma:D

Ha viszont hagyod magad akkor csak sírj. Nem kell magadra erőszakolni a dolgokat, le kell vele ülni és megbeszélni.

Ha nem érti meg, akkor sértődés lesz. de éreztetni kéne vele, hogy ezt csak erőlteti. és ez így nem lesz jó.

2010. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem csupán annyiról szól, amit te hiszel. A nők általában kislánykoruk óta esküvőről ábrándoznak arról, hogy van egy szerető férjük, boldog házasság... ilyesmi. És ezt az elképzelést nehéz kitörölni.

Persze, ha szeretik a férfit, akkor megteszik. Ugyanakkor ha a férfi valóban szereti a nőt, akkor neki mindegy, hogy elveszi-e feleségül, nem tehernek érzi, hanem örül, amiért a másiknak boldogságot okozott.

Szóval, ez csak azon múlik, hogy ki enged hamarabb. Általában a férfi, mert az esküvő nem tapos a lelkébe, de a nőnek fáj, ha nem veszi el, akit szeret.

2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarja elvenni szerintem nem szereti annyira vagy valami gond van a kapcsolatukban
2010. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Boldog párkapcsolatban, mikor a nő nem akar szexet, mert nem tartja elérkezettnek, de a férfi mindenképp tahó akar lenni, ezért a nő beleegyezik, de nem azért, mert ő így akarja, hanem, mert a férfi így akarja. Ez olyan, mintha kényszerből csinálná, mert választás elé van állítva. Közben a férfi meg büszke, hogy megvolt neki, Casanova lett, pedig csak rákényszerítette a nőre a saját akaratát.
2010. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

15.53 nagyon valószínű!

ugyanis én azt nem értem,hogy a nő teljes tiszta szívéből szereti a férfit,akkor a férfinak miért olyan nehéz belemnni a házasságba, HA ő is nagyon és őszintén szereti a nőjét?? jó ,büszkeség megértem. Ha több éve vagytok együtt, akkor még miért bizonytalanok a férfiak ,hogy elkötelezzék magukat? Mert akkor lehet mégsem szereti igazán a nőjét.És ez szomorú.

2010. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

"Szánalmasak ezek a nők!"


A válaszodra adott lepontozások alapján magukra ismertek

2010. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Régen a nőknek volt tartásuk,önbecsülésük,büszkeségük. Nem akartak már tiniként "élni",tapasztalatokat szerezni,és 18-20 évesen akár tucatnyi férfin túl lenni. A férfiak becsülték a nőket. Ma már csak egyek a sok nő

közül. Ezt a tapasztalat-cserét nem is értem,hogy mire jó?

Összehasonlítják a férfiakat az ágyban? Ha jobb,mint az előző vele maradnak,ha nem keresnek egy másikat?

A párkapcsolatnak nem csak a szexről kellene szólni,hanem a másik megbecsüléséről,egymáshoz való alkalmazkodásról,szeretetről, akkor nem lenne ennyi válás.

A férfiak pedig joggal félnek a házasságtól! Nem tudhatják,hogy a nő mikor unja meg őket,mikor keres másik partnert,és mikor lesz a házasságból válás. Arra pedig a férfi inge-gatyája rá mehet. És le kellene szokniuk a nőknek a túlzott gyerekimádatról! Nem lehet a gyerek életük egyetlen értelme,hanem a férjjel is ugyanúgy kellene foglalkozni,mint a szülés előtt! A gyerekeknek apára is,teljes családra van szüksége,nemcsupán az anyára.

A nőknek is nagyon megkellene változniuk,hogy a férfiak becsüljék is őket,akkor nem fognak félni a házasságtól sem.

2010. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!