Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 év után széthullik a...

24 év után széthullik a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két lányunk van,egyik már kirepült a kisebb 13 éves.Két éve költöztünk egy házba amit közösen vettünk ,jórészt hitelből.Még 13 év van vissza a hitel lejártáig.Családi életünk nyugodt volt,sosem veszekedtünk,anyagi problémák nem voltak.

Múlt vasárnap a párom,minden előzmény nélkül azt mondta,hogy szeretné, ha elköltöznék otthonról.

Kiderült, hogy öt hónapja egy másik férfival barátkozik és szeretne vele összeköltözni.Tehát abban a házban szeretne vele élni amit együtt vettünk.

Teljesen összeomlottam.Evés, alvás nem megy.Jövőképem, önbizalmam, önértékelésem nulla.Mit tegyek?

A lányomat nagyon féltem.Ő nagyon érzékeny.Nem tudom, hogy mivel tennék jobbat.Ha elköltözök a lányom úgy fogja érezni, hogy elárultam.Ha ottmaradok és nem tudnak összeköltözni abból utálat lesz és megint csak a kislány szenvedi meg legjobban.

Nagyon szeretem őket, az anyukát is, és fontosak nekem.

Hajlandó lennék továbbra is együtt élni vele, még így is, hogy tudom, összejár valakivel akit szeret.

Most hétvégén fogjuk megmondani a lányoknak,hogy mi a helyzet.Mit tegyek?


2018. júl. 26. 15:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
33%

Sosem értettem az itteni megmondó embereket, akik csak úgy a képernyő előtt tényként írják le a véleményüket.

Itt felesleges azon feszengeni, hogy mi lehetett a probléma, hiszen a feleség céltudatosan tette azt, amit tett.


Mondjuk én soha nem jönnék össze olyannal, aki kapcsolatban van tudván azt, hogy miután együtt volt velem kimászik az ágyamból, s majd bemászik más mellé, akivel szintén együtt lesz, hogy az ne jöjjön rá, hogy baj van.

2018. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
10%

Örülök, hogy van, aki érti amit írtam :) ek biztosan nem fogom elítélni a nőt, csak mert egy ismeretlen, anonim férj itt rinyál. Egy kapcsolat megromlásában nem feltétlen hibás mind a két fél, mert van, amikor az igények változnak. És az sem biztos, hogy pontosan úgy van ahogy ez a rinyagép itt leírta a kedves feleségét (bár szereti állítólag, de azért szándékosan úgy fogalmazott, hogy ismeretlen emberek jól belerúgjanak. Ocsmány egy dolog. Ha én szeretek valakit, azt nem hagyom utána sem, hogy bárki bántsa.) és az egész sztorit. Az itteni kérdezők imádják magukat tökéletes és hibátlan áldozatnak feltűntetni.


Amúgy amit hoztam példát, amit írtam, ott is majdnem ugyanez történt a külső szemlélőnek, ott is a feleség lett mindennek elhordva, csak mert a "szerető" férj így rendezte a dolgokat.

Tulajdonképpen nem szabad teljes bizalmat adni itt egyetlen kérdés kiírójának sem, mert úgyse mondja el a teljes igazságot.

2018. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
78%

#42: látom, még mindig nem érted...

Teljesen mindegy, kinek a hibája! Nem azért állunk a kérdező mellé, mert feltétel nélkül mindenben igazat adunk neki!

Ahogy a 40-es válaszomban már leírtam. Szerintem olvasd el újra, nem akarom ismételni magam.

2018. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

36-os válaszoló

Lényegtelen, hogy miért ment tönkre a házasság. Ami itt számít, az a vagyon és a két lány (főleg a kisebbik) élete. A válás ugyanis nemcsak két embert választ el -ez az egyszerubb- hanem az addig összegyűjtött vagyont/hitelt és a közös gyermeket is.

2018. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
9%
Én meg akkor újra leírom, de másképp: végtelenül ostoba az, aki egy arctalan idegen bármilyen története alapján foglal állást és ítél. Ez van. Ez a kérdező is biztos, hogy hazudik, ti meg itt veritek a nyálatokat a feleség ellen és még az sem biztos, hogy így történt minden. De szerintem ti pont azok vagytok, akik a Facebookon is azonnal osztanak minden kamu hírt, mert azonnal elhiszi. Nevetséges.
2018. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
81%

#45: sose osztom meg kamu híreket.


Igen, vannak kamu posztok itt is, van, aki szépít, stb...


Itt a tényállás a következő: adott egy sztori egy szemszögből, és nem az a kérdés, ki a bűnös, hanem egy tanácskérés: az adott szituban mit tegyen?


Az adott szituban azt, amit leírtunk. És pont. És nem kell túl agyalni, nem kell túl kombinálni.


Ha itt is az a baj, hogy a pasi nem elégíti ki az asszonyt, mert nem áll fel neki, ha magát vibrivel kényezteti, a másik pasi meg maga a megtestesült szőke herceg hófehér patikák,az se befolyásol semmit.


Attól az ingatlan közös, a hitel közös, a gyereknek a másik férfi meg idegen.


Itt szerintem nem mi vagyunk végtelenül ostobák... Bár tudom, te magad vagy a tökély, mindenki más ostoba, csak te vagy helikopter. ;)

2018. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjuk a no erveit (ha vannak) de az tuti hogy nem egy kivalo jellemre vall hogy 5 honapja viszonya van valakivel ES A MULT HETEN gond nelkul lefekudt a ferjevel is. ha nnem erzi magat nonek a ferje mellett es mar amugy is van kapcsolata miert kell lefekudni a ferjevel is? ez nekem magas. ha van szeretom akkor egyaltalan nem fekszem le a ferjemmel akkor se ha egy fedel alatt elunk. a no nem tul nagy jellem az tuti.


kerdezo ne koltozz el, az is lehet hogy lakas hijan az uj kan szepen lelep es keres maganak olyat ahol nincs ilyen akadaly.

2018. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!