Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lettem ilyen zárkózott?

Mitől lettem ilyen zárkózott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eddig nagyon zárkózott voltam,de azért eljártam a barátnőimhez,nagyszüleimhez.Most odáig jutottam,hogy "félek" kimenni az utcára,és a szüleimet is "féltem" "kiengedni" az utcára.Nem tudom mi van velem.Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 19. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért volt már olyan hogy beléd kötöttek?
2010. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Őszintén nem,de eléggé megszoktam rémülni amikor egy részeg nagydarab állat ott tátong az út közepén elöttem.
2010. jún. 19. 13:22
 13/15 anonim válasza:

Hát figyi, átérzem a hejzeted, mert a mi környékünk is bővelkedik "rossz arcú" emberekben. Bár én már egy ideje eljárok innen, mivelhogy a suli messze van, ezért szinte csak délután 2-3 órát, meg egy éjjelt töltök itthon. Ne zavarjon hogy ilyen emberek vesznek körül, ne vegyél róluk tudomást, és ne kerülj a közelükbe. Tudom hogy vannak olyanok akik belekötnek az emberbe akkor is, ha az nem csinált semmi rosszat. Olyankor válaszolj nyugodtan, de ne legyél tiszteletlen, még akkor se, ha ők elhordanak téged mindennek. Hidd el utána elmennek és békén hagynak, mert látják hogy nem félsz tőlük, és nem érdekel, hogy mit csinálnak.


Személyes tapasztalataim vannak az ilyesmiről, szóval lehet, hogy ez nálad is beválna. :)

2010. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi,megrpóbálok akkor,kimozdulni,bár nem sok kedvem van.Próba szerencse!:)
2010. jún. 19. 18:10
 15/15 anonim válasza:
hajrááá!!! az erő veled van :D
2010. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!