Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez velem? Zárkózott...

Miért van ez velem? Zárkózott lettem,és alig vannak barátaim..

Figyelt kérdés
Lehet nevetni...13 éves Lány vagyok...engem mindig looserek közé soroltak 1-4 osztályban,mert az is voltam.Szépségnek nem tartom magam.Zárkózott lettem,és alig vannak barátaim.Abból is főképp fiúk,mert a lányok túl lányosak nekem,mert én,ha ismeritek a stilust,goth vagyok.A barátaim azt mondják belevaló és vagány csaj vagyok,mert nah...nem dicsekvés,de ha olyan kedvemben vagyok akkor igaz.De én nagyon egyedül érzem magam.Szeretnék VALAKIT,akinek FONTOS lehetnék.Aki meghallgatna,és érdekelné is.Miért nem érdeklek senkit?Félek,hogy sohase lesz senkim. Nagyon úgy tűnik,hogy: "A maci nem ölel vissza,de néha ez a legtöbb..." .És igen,macival alszok...Lehet nevetni...nem érdekel. Mit tegyek?
2009. máj. 17. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
próbálj alkalmazkodni a világhoz. ne akarj különb lenni mint bárki más. hogy te most csinálod ezt a goth baromságot amit ti stílusnak neveztek jól megalapozottan elhessegeted magad mellől az embereket. még csak 13 vagy, jut majd elég idő az életedben hogy valaki közel álljon hozzád, ne hidd hogy ez most feltétlen olyan bazi fontos. és tudod mi még a fontos kislány? vedd észre az apró jó dolgokat is, és tudj nekik örülni. lesz ez jobb is.
2009. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

én is ilyen voltam...

arra gondoltál már, hogy keresel egy olyan csoportot akikel közös az érdeklődésetek? én pl vámpír és fantasy rajongó vagyok és ezért kezdtem bele a szerepjátékba( főként World of darkness, eleinte csak neten és a regényeket olvastam) és egyetemen találtam egy olyan szerepjátékos társaságot, akik szinte azonnal befogadtak, elfelejtettem az összes hülye volt osztálytársamat, sőt még össze is jöttem a mostani barátommal, akivel 2 éve együtt vagyok :)

Amúgy én is goth vagyok, és én meg plüssfarkassal és plüssördöggel alszom XD

21/L

2009. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hogy elfogadjanak akkor semmi szélsőséges és közízléssel ellentétes stílust ne képviselj(lehet lepontozni...).

A rockerek csak rokkerekkel haverkodnak, volt egy rokker csaj az osztályba(egyetlen rokker) és senki se bírta, senki se haverkodott vele.

Azt mondod hogy nem tartod magad szépségnek, a goth stílus semmi nőiességet nem sugároz, legyél inkább plázacica( :D )

Ha nagyon ragadszkodsz a stílusodhoz akkor olyan körökben kell mozognod

2009. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző hoszászólónak: hát már bocs, nekem ne modja senki, hogy a goth nem nőies! Lehet, hogy te kifejezetten polgárpukkasztó goth-okat láttal, de a goth lehet ilyen is(mint amilyen én): Hosszú szatén szoknya, fűző, egy elegáns kesztyű és antik medál, tüll, csipke...EZ a nőies, a plázacica ribancos!


Nem kell megadnunk magunkat a tömegnek, így elveszik az egyéniség! Szerintem maradj goth, de akkor tényleg ne próbálj átlag emberekkel barátkozni, bár az én barátaim között nincs kifejezett goth, szinte mindegyik hallgat rocot, metált, dark-gothic rockot stb, és egyikük sem mondható átlagembernek(már csak a szerepjáték miatt sem)

21/goth csaj

2009. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem luzer vagy hanem különleges.

Addig örülj amig nem tartanak "normálisnak"

Persze azzal sincs semmi baj,de jobb különlegesnek lenni

és aki az ,az mindig kilóg a sorból.

találd meg a stílusod amiben jól érzed magad.

na akarj megfelelni sose.

A barátság a szerelem autómatikusan kell h jöjjön nem azért mert beálssz a "Sorba"

2009. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válasokért! Igen,mindig mondják nekem,hogy furcsa vagyok,de nekem ez nem rossz dolog,én kifejezetten örülök ennek,mert szerintem a furcsa az jó! Amúgy az első hozzászólás elolvasása után féltem megnézni,hogy milyen válaszok jöttek még,mert vannak emberek akik kommentálni jönnek ide és nem válaszolni,és Kössz!! A szerepjátékoknak is utánanézek,és Stephen Kingeket olvasok neten.Goth csajnak üzenem,hogy igen,a plázacica a ribis,és én egyszerűen más stilust nem tudok elképzelni magamnak,mert nekem ez igy jó,ne szóljon be senki,pláne ha nem is tudják miről beszélnek. Köszi még 1x!!!!
2009. máj. 18. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! 2 éve még goth voltam, és rengeteg partira jártam hasonszőrű hölgyekkel, urakkal( gyáripar).Aztán jött egy srác és a gyerek. A barátok eltüntek, egyedül nem merek már buliba menni... A szívem könnyezik, az agyamban tombol a vihar, de a testem nem mozdul... rengeteg időd van még barátokat szerezni, ha másik suliba mész könnyebb lesz! A fiú barátaiddal sose keveredj túl közeli...:)mert ők is beszélnek ám egymásközt, ha mindidig titokzatos maradsz előttük azt szeretik,és a bartátság is tovább tart6!

üdv 25éves anya

2009. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gond a fiúkkal,hogy én meghallgatom őket,ők is engem,segitenek,jófejkednek,de nekik a cicababák jönnek be,pedig ha már annyi mindent teszek értük,akkor legalább meghálálhatnák,de csak BARÁTOK,és még meg sem akarják köszönni a segitségem.
2009. máj. 18. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú. Én meg azt mondom, ezt kell leküzdened!

Mármint azt, hogy a stílusbeli hovatartozásotok álljon egymás közé. Semmi jelentőséggel nem kéne bírnia annak, hogy ki milyen stílushoz tartozik.. Attól még ugyanúgy ember és érez, csak más a világszemlélete, más az életérzés. Ezen lépj túl, barátkozz teljesen más stílusú emberekkel, keresd meg a ruha mögött az embert! Lehet egy plázacica lesz a legjobb barátod és jó támaszt fog neked nyújtani.


A másik: sose várd, hogy mások keressék a társaságod! Az hogy a sült galamb az ember szájába repüljön, ahhoz nagyon különlegesnek kell lenni, már alapból népszerűnek.. Vedd a kezedbe a dolgokat és barátkozz te! Pár kedves szó, segítségnyújtás és rögtön barátságosabbnak tűnsz. Ha kedves vagy és segítőkész nem fogják azt nézni (legalábbis az értelmesebbje) hogy milyen zenét hallgatsz, milyen berkekből jössz. Próbálj optimizmust sugározni, nálam az mindig bejött, ha jó kedvem volt, akkor az emberek is szívesebben keresték a társaságom. Ha meg a stílusod alapján elítélnek, azokra az emberekre nem is éri meg időt szánni.


Viszont, hogy gót vagy, az előny. Mert így a többi gótnál, akikkel azonos az érdeklődési körötök, alapból pluszponttal indítasz :)


És egy tuti tipp: a mosolygás. Mindenre gyógyír :)


Sok sikert és kitartást! Fel a fejjel és küzdj!

2009. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azzal nincs gond,hogy most ki milyen stilusú,de legjobb barátnőm nincs.És az osztályban nincsenek is más stilust követő emberek,legfeljebb a fiúk hazudják magukat annak,hogy ők húúúú mekkora rapperek/rockerek stb.Aztán másnap Milíj Ciruszt hallgatnak :D.De az nagyon zavar,hogy a hetedik osztályosoknál minden lány egy kis qrva emos,vagy plázacsicska. Nagyobb az egójuk,mint bárkinek a FÖLDÖN,és az egyik emo csaj állandóan lenézően néz rám,ha találkozunk,és én is,mert mondjuk már elvek alapján is utálom az imókat.De van egy nagy gondom: Nem tudom még teljesen nyiltan vállalni a világ előtt,hogy ez vagyok,ha nem tetszik a stilusom kapd be.Ez hosszú.
2009. máj. 19. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!