Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez velem? Zárkózott...

Miért van ez velem? Zárkózott lettem,és alig vannak barátaim..

Figyelt kérdés
Lehet nevetni...13 éves Lány vagyok...engem mindig looserek közé soroltak 1-4 osztályban,mert az is voltam.Szépségnek nem tartom magam.Zárkózott lettem,és alig vannak barátaim.Abból is főképp fiúk,mert a lányok túl lányosak nekem,mert én,ha ismeritek a stilust,goth vagyok.A barátaim azt mondják belevaló és vagány csaj vagyok,mert nah...nem dicsekvés,de ha olyan kedvemben vagyok akkor igaz.De én nagyon egyedül érzem magam.Szeretnék VALAKIT,akinek FONTOS lehetnék.Aki meghallgatna,és érdekelné is.Miért nem érdeklek senkit?Félek,hogy sohase lesz senkim. Nagyon úgy tűnik,hogy: "A maci nem ölel vissza,de néha ez a legtöbb..." .És igen,macival alszok...Lehet nevetni...nem érdekel. Mit tegyek?
2009. máj. 17. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,még előtted van egy csomó minden (középiskola,egyetem,ilyenek). Nekem sincsen legjobb barátnőm,de egy csomó haverom van,ami azért nem rossz. Neked is ezt ajánlom,keress jófej embereket,akikkel mondjuk el tudsz beszélgetni,aztán ha valakivel nagyon összepasszoltok,akkor úgyis együtt lógtok majd (gondolom én). És ne az alapján hogy ki milyen zenét hallgat (a miliciruszos is lehet jófej és az ájronmédenesatomsteampunkgót is lehet egy barom :D) Sok sikert a barátszerzéshez!
2009. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A világon semmi nem zavar jobban a plázacsicskákon,és az imókon kivül.A többivel NINCS gond.Az osztályunkban HÁLA AZ ÉGNEK,nincs imó,de plázacsicska az van. Felkötném magam,amikor hallom a sok idiótaságukat,mint a trend,divat,ruhák,cipők,stb... Az imókkal az a baj,hogy vannak.Mondjuk már eleve elvből utálom őket.
2009. jún. 5. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!