Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lettem ilyen zárkózott?

Mitől lettem ilyen zárkózott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eddig nagyon zárkózott voltam,de azért eljártam a barátnőimhez,nagyszüleimhez.Most odáig jutottam,hogy "félek" kimenni az utcára,és a szüleimet is "féltem" "kiengedni" az utcára.Nem tudom mi van velem.Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 19. 12:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
Valami trauma érhetett,amire már nem emlékszel.
2010. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerelkezz fel gázpisztollyal, paprikaspray,viperával!
2010. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

12:44 és minden szembejövőt,löjjek le???!

2010. jún. 19. 12:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha szembejövőnél gyanús viselkedést látsz, felgyórsitja a tempóját, vagy rosszul néz rád.. :D


Amúgy mitől félsz?

2010. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem attól,hogy valaki kiröhög valamiért,vagy megszégyenülök(holott okot nem adok rá amiért megszégyenülhetnék,de mégis félek.)

Vagy,hogy most itt a nyár és olyan személyekkel találkozok akiket az iskolában is utálok.

2010. jún. 19. 12:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Olyan butaságok miatt zárkózok el a világ elől,de hogyan tudnék tenni ellene?Mert belátom,hogy mi a gond,csak tenni nem tudok ellene:(
2010. jún. 19. 12:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rajtad múlik, nem máson! Önbizalom hiányos vagy, nincsenek barátaid akikkel szivesebben lennél?, azokkal együtt ki menni valahová, mert egyedül azért csak rosszabb kint járkálni, és akkor ilyen hülyeségeken jár az eszed. Próbáld meg magadat lekötni valamivel pl.: zene hallgatással vagy amit szeretsz, hogy az ilyen hülye gondolatok ne jussanak az eszedbe! Vagy kezdj el sportolni az nagyon lefárasztja az ember futás, biciglizés most nyáron nagyon jó, este is kimehetsz sportolni olyankor kevesebb az ember és fokozatosan megjön az önbizalmad.


Amúgy hány éves vagy? Fiú/lány? Ez a kérdésben kimaradt!

2010. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!14L
2010. jún. 19. 13:11
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy itt sajnos olyan emberek élnek akikkel nem lehet biztonságban,nyugalomban együtt élni.Annyira műveletlenek,és agresszívak...
2010. jún. 19. 13:12
 10/15 A kérdező kommentje:
Többség,sajnos olyan Kissebség akiket inkább egy börtönben látnánk szívesen.
2010. jún. 19. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!