Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi, hogy jól hazudik?...

Azt hiszi, hogy jól hazudik? Hát NEM!

Figyelt kérdés

Kb. olyan 3 hónapja jöttünk rá tesómmal hogy anyukánk cigizik :/ Úgy történt, hogy tesóm elment az egyik haverjával horgászni és, anyám meg a munkatársa ment el a munkahelyére és akkor tesóm meglátta anyámat cigizni. De nem is tudta volna letagadni(ha öcsém megállítja) mert a munkatársa terhes és letette a cigit egy időre, nehogy a baba sérülten szülessen vagy vmi.. na mindegy..

De már előtte is voltak olyan kis sejtelmek de nagyon jól hazudik ezért mindig kivágta/kivágja magát.

Elegem van már ebből... az utóbbi időben már nagyon átlátszó amit csinál "Jajj elmegyek boltba, aztán meg ide oda stb.." Nincs olyan nap hogy ne menjen munka után valahova délután.. Apukám szerintem nem is sejti hogy cigizik. Csak már az tűnt fel hogy sosincs elég pénzünk nagyobb dolgokra.. :S

Ez engem nagyon zavar és nem tudom mit csináljak..

Nem akarok vele beszélni mert biztos letagadná és még neki állna feljebb, hogy miért mondom ezt? mert ismerem és biztosan ezt csinálná..

Hogyan tudhatnám lebuktatni??

Normális válaszokat kérek, lécci

Egy kétségbe esett 14L


2010. jún. 18. 19:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Az ő dolga. Ha ő nem akar leszokni, semmit sem tehettek.
2010. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Most miért olyan nagy cucc,hogy cigizik?Manapság ekkora ügyet csináltok belőle?!Kérem a 21. században vagyunk,nem jó dolog a dohányzás,de nem is bűn!És szerintem anyukád döntse el,hogy akar-e cigizni vagy nem.
2010. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Az én anyám 4 gyerekkel a város k*rvája, pasit pasira cserél, emellett gyógyszerfüggő. Én nyertem!! Figyelj sztem ez nagyon kicsi probléma egy átlagos magyar családhoz képest!! És nem tudatmódosító szer! Sztem simán tedd magad rajta túl, bár ez nem normális, de nem is a világvége!!
2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi amúgy, neked mi közöd hozzá, hogy ő cigizik? Nehogy már bújkálnia kelljen... Te vagy a gyereke, nem pedig fordítva..
2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Olyan, mintha nálatok anyukád lenne a gyerek-szerepben. Miért kell neki titkolózni? (Ki tiltotta meg neki, hogy dohányozzon?)
2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy dohányos azért nehezen tudja eltitkolni, hogy bagózik olyanok előtt, akik nem, eléggé érezhető a "szag". Kérdezz rá, pl. szoktál cigizni? ennyi. Az ilyen lebuktatásos dolgok mindig rosszul sülnek el.
2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem a válaszolókat. Itt van 14 éves lány, akinek több esze van, mint nektek. Az ő anyukája, és aggódik érte. Az a szánalmas, hogy manapság ez már "csak ennyi?" kategóriába esik, és az alkoholista, szerencsejáték-függő szülőre kell "kicsit" odafigyelni.


Rossz irányba halad ez a világ.

2010. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Tiszteld,hogy a lakásban nem gyújt rá.Apád biztos tudja,mert felnőtt és az anyáddal él. ondolom régebben is cigizett csak nem mondta nektek és otthon nem gyújtott rá. Nem három hónap alatt jöttetek rá szerintem hanem 14 év kellett hozzá hogy rájöjjetek.


Nem azért nincs pénzetek nagyobb dolgokra mert anyukád elszív egy-pár szál cigit. Szakadjatok le a témáról és hagyjátok anyukátokat "titokban" cigizni.

2010. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Az oké,hogy aggódik érte,de azért ez egy kicsit tényleg szerepcserének tűnik: "Azt hiszi, hogy jól hazudik? Hát NEM!"

Még ha az anyja írná a lányáról,de így....szánalmas!

2010. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
20:05-ös voltam és a 20:02-esnek ajánlom amit írtam.
2010. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!