Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is ilyen? (Kérdésed...

Más férje is ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most hogy megy a foci azóta egész nap csak a tv előtt ül. Nem menne arrébb...meg se mozdul. Ha meg nem viszek neki oda kaját akkor megy a konyhába és kipakolja a fél hűtőt. Másnak is ilyen?
2010. jún. 17. 16:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsesnek mondhatom magam, mert az en parom nem nezi sem a focit, sem a Forma 1-et. :)
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én több meccset izgultam már végig, mint a férjem, az olimpiákat is én izgulom végig. Nálunk ebből még nem volt gond.
2010. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok és nézem a VB-t Július 11.-ig tart (: de nem mindenem az.. nem bámulom a tv-t egész nap.. nyári süöznet biciklziás stb.. ^^ 13/L
2010. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

4 évente egyszer van vb,nem hiszem el hogy ezt az egy hónapot nem lehet kibírni!!!


23/N

2010. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Hozzátenném,lehet hogy elfogult vagyok,mert szeretem a focit és én is nézem az összes meccset,ettől függetlenül az a véleményem,hogy nem kell feleslegesen hisztizni!!!

2010. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy vagyok vele, mint egy korábbi válaszoló, hogy az EB-ket, VB-ket ki lehet bírni, sőt én ezeket kifejezetten szeretem, hiszen a foci krémje mutatkozik be, nem egy harmadrangú falusi csapat :D

mint mondtam, én szívesen nézem, a párom utálja.

Ő a forma 1-et "nézi". Lefekszik a kanapéra, elrajtolnak, majd felébred az utolsó körnél :D :D


Más kérdés: ti nem őrültök meg a vuvuzelák hangjától? a dél-afrikai duda, amit folyamatosan fújnak, és az zümmög a meccsek alatt... engem kezd kikészíteni ez a zaj :D


23N

2010. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

hála az égnek párom nem függ focitól,ha egyedül van max akkor nézi

F1et nézi,de ha nekem épp nincs kedvem hozzá,akkor megnézi később felvételről,bár én azon jókat alszok:D

2010. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Enyém forma1 őrült:) de azt kibirom:)))
2013. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!