Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is ilyen? (Kérdésed...

Más férje is ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most hogy megy a foci azóta egész nap csak a tv előtt ül. Nem menne arrébb...meg se mozdul. Ha meg nem viszek neki oda kaját akkor megy a konyhába és kipakolja a fél hűtőt. Másnak is ilyen?
2010. jún. 17. 16:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ha valamikor,hát most biztosan nem csal meg. :))
2010. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig chipset eszek közben, vagy pedig felvágottas kenyeret, a pattogatott kukoricáért nem rajongok, se a főtt ételért kaja közben. Papám meg szinte mindig sült halat eszik meccs közben, megy ki, süti a pontyot, aztán meccs közben megeszi :D
2010. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nincs férjem, de még csak barátom se. :) Apukám és bátyám gyűlöli a focit, viszont én... Hát, ugyanaz a kategória mint a férjed ezek szerint. :D A tegnapi Spnayolo.-Svájc meccs közben (+az eredményből kifolyólag után =() még csak hozzám se lehetett szólni. Ballagásra növesztettem a körmöm, de az utolsó ötperces hosszabbításban lerágtam. :D



A foci életérzés, eufórikus állapotot biztosít, és le merném fogadni, hogy a szemidegek valamilyen reflexként endorfint is termelnek. Őszinténszólva... júl.11-ig kiiiitartás mindenkinek, aki nem szereti a focit...:D

2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére a párom nem szereti a focit, max. az eredményeket hallgatja meg. A F1 sem életbevágó, de hagy megy, akkor bizony tv, kaja... Kihasználom azt az időt és olyankor netezek, fürdőzöm, telefonálok stb. Ha neki pihi idő van, nekem is. :D

Egyébként lassan a munkahelyemen fogok valakit megölni, nálunk nagyon durvák az emberkék, egész nap csak ez a téma. Még fogadásokat is kötnek, és ünneplik a "szerencsést", aki jól tippelt. Itthon legalább nyugi van.

2010. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

10 éve nézem mind a focit, mind a Forma 1-et. Sajnos egyre kevesebb fiút érdekel a környezetemben. Anyuval nézem mind kettőt, szerencsére nagy sportrajongó. Húgom úgy nőtt fel, hogy ha motorbrummogás vagy skandálás van, akkor anyu által szabadalmaztatott kuss van. :D

23/L

2010. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
74%
bevallom őszintén már kivagyok bukva..pár napig bírtam de már kezdek nagyon hisztis lenni....
2010. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 igabcsy ***** válasza:

Az hagyján, hogy a férjem, de van két fiam is!! :-))


Túl kell élni ezt az 1 hónapot. Én nem csinálok belőle ügyet. Ugyanúgy megfőzök, és egyenek ha éhesek.

Ha idegeskedsz és felhúzod magad, attól nem lesz jobb senkinek. Alkalmazkodj a megváltozott körülményekhez és nézd a dolgok jó oldalát. Én speciel most végre elolvashatok pár jó könyvet.

Hidd el ha okosan használod ki ezt az 1 hónapot, akkor ha vége lesz, vissza fogod sírni. :-))

2010. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Én is néha már kiakasztónak találom...De addig igyekszem valami mást csinálni, és ha utána kivagyok engesztelve, nem bánom ^^
2010. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ezen panaszkodni, és miért főnyeremény az, akit nem érdekel sem a foci sem a forma1. Engem is érdekel, de abból sem csinálnék ügyet ha a másik meg mondjuk a kosárlabdát imádná, én meg azt nem.

És igenis ez egy nagyon fontos esemény, nemcsak egyszerűen egy átlagos focimeccs, és közel az egyik legnépszerűbb sport a világon.

2010. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Ha ezt most nekem írjátok, hogy miért csinálok belőle problémát, akkor én azt válaszolnám, hogy én nem csinálok belőle problémát és nem is zavar, hogy nézi (legalább valami leköti) én csak megkérdeztem.
2010. jún. 17. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!