Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is ilyen? (Kérdésed...

Más férje is ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most hogy megy a foci azóta egész nap csak a tv előtt ül. Nem menne arrébb...meg se mozdul. Ha meg nem viszek neki oda kaját akkor megy a konyhába és kipakolja a fél hűtőt. Másnak is ilyen?
2010. jún. 17. 16:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

nálunk pont fordítva. én meccset nézek, ő utálja a focit.

:D

23N

2010. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
16:43 engem nem zavar, csak megkérdeztem. Na az F1-ről inkább ne is beszéljünk...:D
2010. jún. 17. 16:54
 23/48 anonim ***** válasza:
80%

Az én férjemnek csak a 2 hónapos kisfiúnk a függősége!

Se foci,se F1...!

:-)

2010. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%
múltkor apám hazajött este, anyu megcsinálta neki a vacsorát, és bevitte a szobába.apu kivitte a konyhába a kaját, csinált pattogatott kukoricát, és leült meccset nézni:D hát én akkorát röhögtem..egész nap dolgozik a tűző napon, elé van rakva a kaja, de azért ő kukoricát akar enni,mert neki ez a divat meccs alatt:D:D:DDDD
2010. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
75%

A párom utálja a focit, és nem érdekli a Forma-1 sem. :) Cserében én sem nézek brazil szappanoperákat, egyedül a Barátok közt megy, de az közös perverziónk... :)


Ráadásul nem iszik, nem cigizik, horgászni sem jár, és a szabadidejét legszívesebben a strandon tölti, mint én, meg a kisfiunk. :) Ha már nagyon menni akar, legfeljebb a barátaival megy el fél évente egyszer egy pohár sörre, vagy kiugrik hozzájuk munka után pár órára (szintén félévente)... Tudatos keresgélés eredménye a drága! :)

2010. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%
Én is együtt nézem a párommal, nem kell belehalni, én sem szeretem, de evés közben jön meg az étvágy és 10 perc után egészen élvezem is. Ha évente lenne, azt is ki lehetne bírni.
2010. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pattogatott kukoricás jó :D Papám mindig sült hallal vonul be a szobába meg sörrel :D
2010. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Azért vannak jók :D. Az én férjem a kalácsot szalámival szokta néha enni. Meg olyanokat kitalál hogy nekem már hányingerem van :D
2010. jún. 17. 16:58
 29/48 A kérdező kommentje:
A kakaós kalácsot :D
2010. jún. 17. 16:58
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szerencses vagyok, mert nem rajong a fociert, sem mas unalmas sportert, ha megy a VB,akkor szivesen megnezzuk egyutt az erdekesebb meccseket, de ha mast nezunk,azt sem zavarja.
2010. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!