Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is ilyen? (Kérdésed...

Más férje is ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most hogy megy a foci azóta egész nap csak a tv előtt ül. Nem menne arrébb...meg se mozdul. Ha meg nem viszek neki oda kaját akkor megy a konyhába és kipakolja a fél hűtőt. Másnak is ilyen?
2010. jún. 17. 16:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Kipakolja a fél hűtőt :D Ezen olyan jót mosolyogtam :D

Ez így van a férfiaknál, foci VB :) Bevallom nő létemre hasonlóképp járok el, mint a férjed :D Ruhát hajtogatni és enni a meccs közben is lehet :)

2010. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert az enyém a kocsmában nézi és matt részegre issza magát közbe
2010. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
77%

Jó tudni akkor, hogy főnyereménynek fogok számítani! xD

Se a focit, se a Forma 1-et nem szeretem, egyik sem hoz lázba... ha épp Forma 1 megy a TV-be, és nincs semmi jobb, akkor megnézem, de nem izgat különösebben, a focit meg nem bírom. :D


15/F

(Bocs az OFF-ért...)

2010. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
100%
Délelött:bevásárlás,mosás,kaja,mosogatás,du.foci!!!!38/f
2010. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nemcsak a foci vb-t nézi, hanem mindent, ami a focival kapcsolatos :) néha nagyon idegesítő, mert egy filmet nem tudok végignézni normálisan, állandóan kapcsolgat, ha meg nem a tévé előtt ül, akkor a neten nézi a nemzeti sportot... nem könnyű vele, de ennél nagyobb hibája ne legyen, imádom :)
2010. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem..Miért baj, ha nézi a focit???4 évente van..könyörgöm....Én is leülök és nézem vele. Szerintem nem kellene ennyire felfújni, hogy most ebben az időszakban ülnek a tv előtt!
2010. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemet egyáltalán nem hozza lázba :))

Én viszont szívesen nézem, bár a játékszabály nem ismerem (:)), de a passzolásokat, gólhelyzeteket azért látom .. A vb végére már a csapat is kialakul, akinek drukkolok.

2010. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemet sem érdekli a foci, a F1-et viszont én is szeretem.
2010. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első meccstől mindig valakinek szurkolok, de persze meg vannak a kedvencek is!!!És szivesen nézem, főleg a VB-t a párommal!!!
2010. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak én nézem egyedül nőként? :D (Mármint úgy, hogy nem férfi társaságában).

Mondjuk nekem mamám is nézi, egyszer felébredtem még anno éjszaka, hogy káromkodott valamit a focin :D

2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!