Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket neveztek már...

Lányok! Titeket neveztek már k. rvának a szüleitek?

Figyelt kérdés

meg voltam lepve mert a barátnőm panaszkodott hogy a nővére lek.vázta és hogy hogy tud ilyet mondani neki. én megnyugtatásul mondtam neki h engem már anya-apa is nevezett k.rvának meg r.bancnak sokszor erre a bnőm elfelejtette minden dühét és teljesen elcsodálkozott. igazából én is elgondolkodtam h jogos volt-e szüleim részéről a dolog. általában olyanokért hívtak k.nak mert rendetlenség volt a szobámban, vagy éjszaka rosszul voltam kimentem vizet inni és felébresztettem őket. tkp nagyon rosszul esett akkor és amikor egyszer a tiszteletlensgéemért szidtak le felhánytorgattam nekik ezt is és hozzátettem hogy ne csodálkozzanak. erre úgy tettek mint akik nem emlékeznek, hogy bármikor is kimondták volna ezt a szót. csak megjátsszák a feledékenyt amúgy.


a másik: van egy 21 éves bnőm, aki 18 évesen elvesztette a szüzességét, de az a kapcsolata (1,5 év) véget ért, most lett egy másik, és tudom, hogy ezzel az új fiúval is aludtak együtt. apa szerint ez a barátnőm is egy ordas rib.anc és nem kéne vele barátkoznom. amúgy nagyon okos joghallgató csaj, és jófej is. sztem normális hogy együttalszik pasikkal. félek, hogy apa engem is még többször fog k.nak nevezni ha majd lesz barátom és velem alszik.


kérdések: szerintetek ez jogos, normális, és titeket neveztek már k.nak otthon?


2010. jún. 17. 12:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Apám nem szól hozzám(pedig együtt élünk)ő teljesen antiszociális. Anyám meg még annyit is ritkán mondd rám hogy "te hülye vagy" ennél csúnyábbat talán sose mondott. Néha lett volna rá oka, de ő nem olyan. Akkor is rámszól ha olyat mondok csak úgy magamban, vagy pl. a macskának hogy "na erre ráku.r.tál" hogy milyen csúnyán beszélek. Pedig ő is káromkodik néha. De velem sosem beszél csúnyán. Én sem vele.
2010. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt hittem, hogy csak az én anyám primitív...furcsa látni, hogy nem csak ő az.


Szóval, csak a nemi élet kezdetén utalgatott arra anyu, hogy ha eljegyzés nincs 1/2 év után akkor olyan vagyok mint egy k..va és csak arra használnak.


Az ilyen megjegyzések az ember önbizalmának és a nemi élet iránti vágynak az ezzel kapcsolatos megelégedettségnek nagyon ártanak.


Szerintem az az anya aki ilyeneket beszél nem élvezte soha a nemi életét és szükséges rossznak tartja, ami a házasságkötéshez kell.

2010. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
k*rváznak is és r*bancoznak is. mindketten. pl van barátom, aztán az utcán beszélgettem egyik haverommal, ezt anyám meglátta, és azt mondta hogy büdös k*rva vagyok, meg hogy biztosan b*szni járunk. pedig csak beszélgettünk.. minden egyéb apróságért pedig r*bancoznak...
2010. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
olyanokat is kaptam már, hogy ezeknél sokkal rosszabb. pl innentől nem vagyok a kicsi lányuk, takarodjak el otthonról, és hogy csak a kicsike drágalátos fiával foglalkoznak innentől. mondom hajrá. de amikor már pakolnék, akkor nem hagynak elmenni....
2010. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

13.11-nek

Persze, hogy bánod. De hányan nem bánják. Te legalább egy felelős szülő vagy, aki megbánta, hogy kicsúszott a száján. Ezt a nem semmi, szülőként elismerni, hogy hibáztunk. Bárcsak minden szülő ilyen lenne. Persze azért hozzáteszem, hogy a hiba csak a szóhasználatban volt, mert a gyerkőc bizony megérdemelte a szidást amiatt amit csinált.

2010. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer apám k. rvázott le. Koncerten voltam a barátaimmal kb. 2-ig tartott. A bátyám is ott volt az ő haverjaival és ő rögtön koncert után ment haza. Az egyik barátom nem itt lakik és busszal tudott hazamenni. Mi megvártuk vele a reggeli buszt ami 4:15-kor indult. Amikor hazaértem apám azt mondta, hogy csak a k. rvák mászkálnal a városban hajnalig. Pedig tudta, hogy meg fogjuk várni a buszt.
2010. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életemben 2x mondott csúnyát anyám, két hatalmas balhé közben. De én is ugyanúgy vissza r*hadt k*rváztam, p*csáztam öt, meg mindenféle csúnya dolgokat. Miután béke lett, mindegyikünk elfelejtette miket mondott rá a másik.:) szeretjük egymást csak az indulatok akkor elég erösek voltak. Fater már más helyzet. Egy büdös alkoholista és folyamatosan megy a balhé, de ilyenkor minden elhangzik! Ö is volt, hogy indulatból majdnem fejbelött a pisztolyával, és én is volt, hogy majdnem megkéseltem, csak lefogott az egyik alkesz haverja aki sajnos pont ott volt. Ez már durvább kategória mintha elszáll pár csúnya szó.


Barátnömnek az anyja viszont mindennap csúnyán beszél vele, már kiskorától kezdve ezért ö már megszokta és fel se veszi ezeket. Azért ez elkeserítö:(

22/L

2010. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám igen. Amikor veszekszünk. Igaz, h olyankor üt, kiabál, és lek*rváz, r*bancoz. Pl: amikor tesómmal vlmi baj történik és vele vok akkor én kapok. Rá nagyon enm szól mikor tép, rúg, harap, csíp, karmol...De amikor 1 kicsit meglököm egyből jön a pofon meg az üvöltés...2 éves lesz a tesóm én 13. Ő fiú én lány. Mindig is fiút akart...de am mindnet megkapok tőlük, csak ezt nem kéne...Az arcom már tiszta karmolás nyom a tesm maitt...

13/L

2010. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

:D Engem nagyim hívott már k.rvának, de csak mert veszekedtünk, pedig barátom sem volt még akkor, 19 vagyok.

Nem kell komolyan venni, csak méregből mondják, mikor nem tudnak már mit a fejedhez vágni. Én meg persze ezen röhögök, mert tudom h oltári nagy baromság, és ők erre persze még mérgesebbek lesznek, mert ez csak nekem vicces, h rajtuk nevetek, ők meg próbálnak idegesíteni :D

2010. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt a kérdést az én egyik válaszom szülte.


Nem, engem még soha nem hívtak így a szüleim, szeretnek annyira, hogy ne használjanak rám ilyen jelzőket.

2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!