Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket neveztek már...

Lányok! Titeket neveztek már k. rvának a szüleitek?

Figyelt kérdés

meg voltam lepve mert a barátnőm panaszkodott hogy a nővére lek.vázta és hogy hogy tud ilyet mondani neki. én megnyugtatásul mondtam neki h engem már anya-apa is nevezett k.rvának meg r.bancnak sokszor erre a bnőm elfelejtette minden dühét és teljesen elcsodálkozott. igazából én is elgondolkodtam h jogos volt-e szüleim részéről a dolog. általában olyanokért hívtak k.nak mert rendetlenség volt a szobámban, vagy éjszaka rosszul voltam kimentem vizet inni és felébresztettem őket. tkp nagyon rosszul esett akkor és amikor egyszer a tiszteletlensgéemért szidtak le felhánytorgattam nekik ezt is és hozzátettem hogy ne csodálkozzanak. erre úgy tettek mint akik nem emlékeznek, hogy bármikor is kimondták volna ezt a szót. csak megjátsszák a feledékenyt amúgy.


a másik: van egy 21 éves bnőm, aki 18 évesen elvesztette a szüzességét, de az a kapcsolata (1,5 év) véget ért, most lett egy másik, és tudom, hogy ezzel az új fiúval is aludtak együtt. apa szerint ez a barátnőm is egy ordas rib.anc és nem kéne vele barátkoznom. amúgy nagyon okos joghallgató csaj, és jófej is. sztem normális hogy együttalszik pasikkal. félek, hogy apa engem is még többször fog k.nak nevezni ha majd lesz barátom és velem alszik.


kérdések: szerintetek ez jogos, normális, és titeket neveztek már k.nak otthon?


2010. jún. 17. 12:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak hülye p.csának hívtak egyszer-kétszer.
2010. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyszer sem.A szüleim soha nem hívnának így.
2010. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
a szülők sem szentek:P és haragjában sajnos még a legbölcsebb embernek is kiszalad a száján egy-két szó...
2010. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
engem nem, max a ruháimra szokta anya azt mondani h kurv-s
2010. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

igen...

és nem olyan dolgokért, amiért mondhatták volna rám..

hanem hogyha rendetlenség volt a szobámba, tiszteletlenül beszéltem valakivel, nem voltam elégedett a sorsommal stb..

14/L

2010. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyám k.rvázott le, amikor megtudta, hogy van barátom.
2010. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
:O engem még soha........max annyit hogy ne csinálj olyat mint x+y mert az iskolában k.vának fognak mondani de ezt is egyszer vagy kétszer.......nem tudom mit kéne csinálnod, de szerintem nincs igazuk és nyugodtan barátkozz azzal a csajjal:)
2010. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam, az első(és egyetlen) komoly párommal voltam együtt. Apám megelégelte, hogy minden hétvégémet a páromnál töltöm és mondta" na már megint mész k...kodni"


Rosszul esett nagyon, megjegyeztem ...


Bárcsak még mondaná:( Sajnos 2éve elhunyt:(

2010. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Engem. De általába inkább "ribanc" vagyok. :)
2010. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%
Engem meg sohasem k*rvaztak le a szuleim!Es ha megtennek,sohasem bocsaltanam meg!Undorito dolog egy szulotol ez!!!! 22/L
2010. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!