Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket neveztek már...

Lányok! Titeket neveztek már k. rvának a szüleitek?

Figyelt kérdés

meg voltam lepve mert a barátnőm panaszkodott hogy a nővére lek.vázta és hogy hogy tud ilyet mondani neki. én megnyugtatásul mondtam neki h engem már anya-apa is nevezett k.rvának meg r.bancnak sokszor erre a bnőm elfelejtette minden dühét és teljesen elcsodálkozott. igazából én is elgondolkodtam h jogos volt-e szüleim részéről a dolog. általában olyanokért hívtak k.nak mert rendetlenség volt a szobámban, vagy éjszaka rosszul voltam kimentem vizet inni és felébresztettem őket. tkp nagyon rosszul esett akkor és amikor egyszer a tiszteletlensgéemért szidtak le felhánytorgattam nekik ezt is és hozzátettem hogy ne csodálkozzanak. erre úgy tettek mint akik nem emlékeznek, hogy bármikor is kimondták volna ezt a szót. csak megjátsszák a feledékenyt amúgy.


a másik: van egy 21 éves bnőm, aki 18 évesen elvesztette a szüzességét, de az a kapcsolata (1,5 év) véget ért, most lett egy másik, és tudom, hogy ezzel az új fiúval is aludtak együtt. apa szerint ez a barátnőm is egy ordas rib.anc és nem kéne vele barátkoznom. amúgy nagyon okos joghallgató csaj, és jófej is. sztem normális hogy együttalszik pasikkal. félek, hogy apa engem is még többször fog k.nak nevezni ha majd lesz barátom és velem alszik.


kérdések: szerintetek ez jogos, normális, és titeket neveztek már k.nak otthon?


2010. jún. 17. 12:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Hat roviden apam,majdnem megolte anyamat,kihivtam a rendorseget,el is vittek.Azutan,amikor valtak a targyalason apam mindenki elott le k.,ott volt a biro,az ugyvedek.Nagyon megalazo volt.
2010. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: lehet, hogy te úgy érezted, hogy megalázó volt, de szerintem azért mindenki tudja, hogy helyesen cselekedtél! :)
2010. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem mondtak ilyet a szüleim, maximum néha az öltözékemre, vagy volt olyan, hogy valami nagyon ordenárét mondtam, és anyám azt mondta, hogy "csak a k*rvák beszélnek így". De szerintem nem normális dolog, ha valaki a saját gyerekét lek*rvázza, pláne ha ez náluk ilyen mindennapi dolog.
2010. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen,amikor megtudta hogy barátom van(akivel azóta is 1ütt vagyok).

Ááá de ez még semmi...mondott már cifrábbakat is.

16L

2010. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
igen engem is qváztak már le. akkor nagyn rosszul esett sőt, majdnem el is költöztem anyumhoz(nevelőszülőknél élek) de aztán még se. meg bocsájottam, de elfelejteni nem fogom
2010. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De hisztis p*csának már hívott anyukám, amikor tényleg hisztis voltam és csak hülyéskedésből is. Szerintem ez a mi temperamentumos családunkban normális és volt, hogy jogos is volt. :)


Viszont úgy érzem, hogy a te családodban nem jogos a sértés, sőt! Teljesen alaptalan. Nagyon előítéletesek a szüleid. Ilyen formában nem jogos és nem is normális.

2010. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Anyu max azt szokta mondani h k*rva anyádat vagy apád f*szát :DD Erre elröhögjük magunkat :)
2010. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
igen,sajnos,és egyáltalán nem érdemeltem ki ezt tőle,ott elvágta nálam magát egy életre!
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
én csak 11 voltam,amikor anyám berohant egy vasárnap reggel a szobába,még aludtam,szétrántotta a függönyt és azt mondta,takarodj ki az ágyból te kis k...a,azt hiszed,én a p...ád alá rakok mindent,főzök,mosok,te meg alszol? teljesen megdöbbentem,de később még sokkal durvább lett a helyzet. pár év múlva el is költöztem.
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem az anyukám számtalanszor. Persze csak olyankor, mikor részeg volt. Minden nyáron elmenekültünk apával a nyaralóba nélküle 2 hétre. Egy időben vele mentünk, de aztán ott is csak a szégyen volt vele, mindenkivel kötekedett, üvöltözött részegen. Így, úgy döntöttünk, hogy ketten megyünk, 8 éves voltam akkor. Mikor hazajöttünk a nyaralásból édesapámmal, már nagyban terjesztette rólam, hogy a saját (vér szerinti) apámnak a k.rvája vagyok és ezt nekem is szóvá tette. 8 évesen azt sem tudtam, hogy mi az a szex, akkoriban nem voltak ilyen tájékozottak a gyerekek. Egyik barátnőm kérdezte tőlem, hogy mit jelent az, hogy apám k.rvája vagyok, így jutott a fülünkbe. Hát volt abból is jó nagy botrány, még a gyámügy is járt hozzánk egy jó darabig. Bár anyámból valószínűleg az alkohol beszélt. Akkoriban, mikor ezt a fejébe vette, már kb. csak 2 napot volt józan hetente, de azt is részletekben. :-( Nemsokra rá elváltak a szüleim és hála Istennek édesapám kapott meg. Ijesztő, hogy milyen mélyre tudnak emberek süllyedni.
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!