Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok éjjel más nevét mondaná álmába?

Figyelt kérdés
Na én így jártam az éjjel,pedig úgy érzem ,hogy tökéletes házasságban élek.Vagy mégsem.
2010. jún. 17. 06:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Háááááááát igazad van,de én olyan tipus vagyok hogy nem igazán szeretek veszekedni senkivel,ez az ő véleménye a másik hogy rengeteg mindent nem írtam le a kapcsolatról,ha leírnám akkor ő is biztos másképp gondolná. Ezen nem fofom felhúzni magam,mert nincs értelme.Ari vagy köszi.
2010. jún. 17. 08:09
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
Tréfásan szólnék neki reggel, hogy "Tudod, hogy este x-ről álmodtál?". Aztán persze lenne egy kis gonoszkodás, mert "cukkolnám" vele, az biztos! :) De nem gyanakodnék, hogy megcsalna. Bízom a páromban maximálisan.
2010. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem jelent semmit,ha álmában más nevét mondja. Én is csomó mindenkivel szoktam álmodni, néha teljesen jelentéktelen emberekkel, máskor ismerősökkel, munkatársakkal, régi osztálytársakkal és még sorolhatnám, de ennek semmi köze a kapcsolatunkhoz, mert nagyon szeretem a párom és sosem csalnám meg.


Olyan is szokott lenni,h valamit beszélek álmomban aztán reggel a párom kérdi,h mit álmodtam,mert ezt v azt mondtam, én meg nem emlékszem :)


ne aggódj emiatt :) ha szex közben mondaná más nevét, na az gázosabb :)

2010. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy miket szoktamm álmodni éjszaka?! Húúú. Időnként még én magam is elképedek ezen. Szerintem én már annyi pasi és nő nevét mondhattam álmomba ki, hogy a férjemnek már bőven halálosan féltékenynek kellene lennie. (Szerinte én rendszeresen beszélek álmomban, én ezen csak röhögök, de ő azt ígérte, egyszer videóra veszé az "éjszakai élet"-emet.) Szóval ne görcsölj ezen. Annyit azért én is megjegyeznék neki reggel viccesen, hogy "hallod, mekkorát pörögtél az éjszaka x-szel! Rendesen irigyeltem"
2010. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%

"Bizalom? Háááááát van egy kicsi,de" >< "úgy érzem ,hogy tökéletes házasságban élek"


Ezt, hogy? Egyébként ez semmit sem jelent. Egyik jó barátom, pl. egyszer részegen egész este azt kiabálta, hogy KLáriii Kláriii és nem is ismer egyet sem. :) Nekem meg ébren is az a mániám, hogy eszembe jut egy szó/név bármi, akkor azt kimondom, hogy milyen érdekes/vicces/ritka szó. Mint valami külföldi. Anélkül, hogy bármin gondolkodnék.

2010. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Utsó!

Ilyenem nekem is van! De én az állatainkat és a környezetünkben élő gyerekeket is szoktam elnevezni néha Dezsőnek, Jancsinak, Marcsinak, Mancinak, attól függetlenül, hogy mi a nemük. Tehát lehet, hogyha én álmomban Dezsőt mondanék, a keresztlányommal álmodnék. :):) Attól függetlenül, hogy egyetlen egy "rendes" Dezsőt sem ismerek. :)

2010. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazatok van nem is olyan tragikus a helyzet.:)
2010. jún. 17. 12:14
 28/31 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen mondta nem 1* a lány nevét,és én kérdeztem hogy milyen Fanni,erre ő megmondta a vezetéknevét is(álmában).A (Volt)legjobb haverjának a húga volt az,a "poén"az hogy soha nem is beszéltek egymással csak annyi volt hogy köszöntek egymásnak.De hogy miről álmodott vele,arra nem emlékezett(vagy csak nekem nem akarta mondani).

22/L

2010. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, te mindig emlßeksze reggel, hogy éjszaka mit álmodtál?
2010. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Fölösleges a bolhából elefántott csinálni. Egy egyszerű álom még nem jelenti azt hogy rossz a házasságotok.
2010. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!