Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok éjjel más nevét mondaná álmába?

Figyelt kérdés
Na én így jártam az éjjel,pedig úgy érzem ,hogy tökéletes házasságban élek.Vagy mégsem.
2010. jún. 17. 06:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

" "az előző házasságom is ezért ment tönkre,mert nagyon megbíztam benne"


- Attól nem szokott. :)"



Dehogyisnem! Egy csomó kapcsolat azért megy tönkre, mert a nő 100%-ig elvakult, nem veszi észre a pasi mit csinál!

soha nem lehet tudni 100%-ra, hogy valójában egy ember mire képes!

Márpedig nagyon sok ilyen dolog létezik!

A másik fél SOHA SEM GONDOLTA VOLNA EZT A MÁSIKRÓL.


A bizalom akkor jó, ha csak 99%.

2010. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%

"Dehogyisnem! Egy csomó kapcsolat azért megy tönkre, mert a nő 100%-ig elvakult, nem veszi észre a pasi mit csinál!"


- És ha észreveszi egy nő, hogy megcsalja a párja, mert egy kcisit bizalmatlan, akkor nem megy tönkre az a kapcsolat? Vagy szeritned csak azért nem kellene egy férfinak hűtlennek lennie, mert fél a lebukástól?


Mégis hogyan képzeled ezt el?


Nem a túlzott bizalomtól válik egy férfi hűtlenné.

2010. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eltulozni,az ember nem iranyithatja az almait.Bar,ha ismered az illetot,akinek nevet kimondta almaban,akkor biztos rosszul esett,de ez,csak egy alom.
2010. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 7.44-gyel.

Sok nő azt hiszi ahogy itt irtátok, hogy "nyitva kell tartani a szemét",meg "soha nem tudhatjuk" és hasonlók.

Úgy látom sokan nem értik meg, hogyha van mit észrevenni, akkor már régen késő.

Egy kapcsolatban vagy boldog vagyok, vagy nem.

ha boldog vagyok, akkor kielégít és eszemben sincs nyomozni,teljesen megbízom a páromban.

Ha nem jó, akkor pedig teljesen mindegy, hogy megcsal-e vagy nem, a bizalmatlansággal úgyis tönkretenném ami még maradt a kapcsolatból.

2010. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen kerdezz ra,hogy ki az illeto.
2010. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem esik itt nekem senki nyugi,csak leírják a véleményüket(hiszen én kértem)és ezt nagyon köszönöm is,mert ahány ember annyi féle,és a vélemények is megoszlanak.Nincs gáz.
2010. jún. 17. 07:50
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam hogy az apja csinálja a házunkat( ez valóban is igaz) és hozzá beszéltem. Felébredtem hogy kimegyünk párommal a mosdóba. De a valóság és álom még kevergett bennem és megkérdeztem tőle hogy az apja végzett e már a Wc ben. Szóval én az apját mondtam neki, és nem tehettem róla. Nem az apján gondolkodtam lefekvés előtt elhiheted.Biztos rosszul esne, ha nő nevét mondaná.
2010. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb az a gaz,ha szex kozben mondja mas nevet.
2010. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Ja megkérdeztem és azt mondta nem tudja. Ilyet?!:)
2010. jún. 17. 07:52
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarok itt szítani semmit de ez eléggé nekedesés jellegű, szerintem:

" Úgy látom, a tökéletes házasság MIATTAD nem áll fenn, ha ennyire bizalmatlan vagy"

Persze tök jó, ha te nem így látod, de azért elég messzemenő és merész következtetés egy kérdés feltevésből.


Egyébként jó, hogy rákérdeztél :)

2010. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!