Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok éjjel más nevét mondaná álmába?

Figyelt kérdés
Na én így jártam az éjjel,pedig úgy érzem ,hogy tökéletes házasságban élek.Vagy mégsem.
2010. jún. 17. 06:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
jót nevetnék és a halálra cukkolnám vele.
2010. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudod, hogy MIT álmodott? Màsrészt arról senki nem tehet, hogy mit és kiröl álmodik, ennek semmi köze a valós élethez. Ha netán álmában egy növel lenne, az még akkor sem jelenti, hogy megcsal vagy akár csak gondolkodik róla.

TE még sosem álmodtál más emberreöl, CSAK a férjedröl?


Az csak hülye filmekben meg regényekben van, hogy igy derül ki a félrelépés, amit valaki álmában beszél, az CSAK egy álomban van, semmi köze ahhoz, hogy mi a valóság!!!!!!!!!!!!


Ha ezel elkezdesz hisztizni meg veszsekedni, akkor éppen EZZEL zavarod el magadtól a férjedet.


A tökéketes házasságnak meg ALAPVETÖ FELTÉTELE, hogy TÖKÈLETESEN megbizzál a másikban, és ilyen lényegtelen dolog miatt ne kezdj gyanusitgatni. Úgy látom, a tökéletes házasság MIATTAD nem áll fenn, ha ennyire bizalmatlan vagy.

2010. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha az a másvalaki valamelyik exe lenne, biztosan marha sz.rul esne (mint az is, hogy egyszer mikor szólt hozzám, a legutóbbi barátnője nevén szólított), ha nem, akkor kicsit kétségbe esnék, azt hiszem.
2010. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Bizalom? Hááááááát van egy kicsi,de az előző házasságom is ezért ment tönkre,mert nagyon megbíztam benne.Nem hisztizek én csak túl sok mindent dobtam fel annó ezért a kapcsolatért.(Szüleim,ház stb)Na meg volt már példa az elején ilyesmire,és van egy pici fiam is tőle.Csak nyitott szemmel járok.Egyébként van igazság mind a két válaszban,és jólesik a megerősítés.:)Mert valahol én is hasonló kép gondolom.
2010. jún. 17. 07:00
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod kinek a neve az... Lehet nem is létező személy, csak álmában jelent meg...
2010. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Jobb résen lenni, de azért tudd, az ember álmában azt is bevallja, amit nem tett meg.

A legjobb barátnőm egyszer álmában beszélni kezdett. Épp nála aludt az akkori barátja, aki kapva az alkalmon azt mondta a barátnőmnek, hogy ő én vagyok, és tetszik-e neki valaki a pasiján kívül, megcsalta-e vele, stb. a barátnőm mindent bevallott, pedig semmi nem volt belőle igaz. Az volt az első komoly kapcsolata, és hűséges volt.

2010. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

"az előző házasságom is ezért ment tönkre,mert nagyon megbíztam benne"


- Attól nem szokott. :)

2010. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak azért mondogatta a nevét, mert álmában mondjuk cseresznyét szedett, és ezt mesélte el neki...:) Nem tudhatod, miért mondogatta...

Amúgy is hűséget fogadtatok, nem vakságot, nem?

Jó, engem is idegesítene, de szerintem ez annyira nem komoly. Csak ha ezen befeszülsz, akkor az nem tesz jót a kapcsolatotoknak. Inkább vedd lazán, hogy lássa, milyen jófej nője van:)

2010. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Az a személy lehetett egy munkatársa is, az emberek nagyrésze szokott a munkahelyéről álmodni.


Azért ne legyél bizalmatlan de vak sem, ebben igazad van, hogy "emberbe ne bízz!" Ezt a Biblia is írja, nem véletlenül!

Akik mindig azt írogatják, hogy 100% bizalom, az gáz. Inkább csak 99% legyen, és egy százalék résen levés.

Az elvakultság miatt.

2010. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem igazán, hogy egyesek miért estek így neked, csak feltettél egy kérdést... :))

Szerintem az a legegyszerűbb, ha rákérdezel, hogy ki az az XY. Abban nincs semmi.....

2010. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!