Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok azt mondaná nem az övé a gyerek?

Figyelt kérdés
7 év vagyunk együtt.Ő külföldön dolgozik.5napja késik a menszeszem.Természetesen elmondtam neki hogy ez van megyek veszek egy tesztet.Mire ő azt válaszolta és kié a gyerek mert az övé biztos nem(ő vigyázott).A tesztet holnap csinálom de ha pozitiv ha nem engem ez annyira szíven ütött,hogy nem tudok tovább élni igy vele.Ha most nem bízik bennem akkor nem is fog.Pedig egy igazi otthonülős begubózós vagyok 25 évesen a munkán kivűl ami egy ovi el se járok sehova.
2011. márc. 27. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Hát, azért én emiatt nem szakítanék.
2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Én simán elhagynám, gyermeket meg végképp nem szülnék neki.Nyíltan meggyanúsított, hogy mással is szexelsz.Mindenki magából indul ki.
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Küldj neki egy ismertetőt arról, hogy évente hány nő esik teherbe azok közül, akik nem védekeznek, csak a pasi "vigyázott". Elég buta és bunkó pasid lehet már ne haragudj.
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Még fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni... hát emellett aztán az "ő vigyázott" nagyon megnyugtató!

Egyébként ezért én is dobnám. Az a minimum hogy megvárja a teszt eredményét, aztán ha pozitív, akkor vádaskodhat, de akkor sem így!

Szerintem is tapló egy ember, nem érdemel meg ezek után!

2011. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Külföldön, távol van nagyrészt, jó hogy felmerül benne ez gyanú, főleg ha azt hiszi jól védekezett.
2011. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Eléggé meglepett a válasza és először azt se tudtam hogy reagáljak rá.Azóta nem hív és a telefont se veszi fel.nem akarok neki magyarázkodni sem,mert nem hinném,hogy kellene.

De ez nagyon fáj!!!!!!

2011. márc. 27. 17:02
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Mi az hogy jó hogy felmerül? Normális kapcsolatban fel sem merül mert a kapcsolat alapja a bizalom!!!
2011. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Megszakitással sexelünk.
2011. márc. 27. 17:03
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igazad van. Egyrészt tényleg mindenki magából indul ki.

Másrészt 25 éves vagy, még nagyon fiatal, a párod külföldön dolgozik. Vajon meddig megy ez így? Van valami reményetek arra, hogy együt egy normális kapcsolatban éljetek majd? Főleg, ha még gyanusítgat is... Meg még hülyének is néz, mert már nem is azért, de ha esetleg megcsalnád biztos nem védekeznél...

2011. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát az is tény, hogy mindenki magából indul ki.

Amúgy profi védekezés mellett is számos párral megesett, hogy baba lett a vége.

2011. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!