Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok azt mondaná nem az övé a gyerek?

Figyelt kérdés
7 év vagyunk együtt.Ő külföldön dolgozik.5napja késik a menszeszem.Természetesen elmondtam neki hogy ez van megyek veszek egy tesztet.Mire ő azt válaszolta és kié a gyerek mert az övé biztos nem(ő vigyázott).A tesztet holnap csinálom de ha pozitiv ha nem engem ez annyira szíven ütött,hogy nem tudok tovább élni igy vele.Ha most nem bízik bennem akkor nem is fog.Pedig egy igazi otthonülős begubózós vagyok 25 évesen a munkán kivűl ami egy ovi el se járok sehova.
2011. márc. 27. 16:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Sose csalnám meg mert annyira szeretem
2011. márc. 27. 17:06
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

ez azért baromira függ a szituációtól is, igaz ez nagyon bántó dolog.


mikor 36 hetes terhes voltam, az uh-on azt mondták, nagyon nagy baba, lehet 4,5-5 kiló is lesz!

Párom 2600g-al született én 3000g-al. na akkor megkérdezte, hogy biztos övé??? nagyon rosszul esett, főleg, hogy cukorbeteg vagyok, végig éheznek kellett a terhesség alatt, abszolút benne volt, hogy nagy lehet a baba és még ilyet mondd... de aztán megnyugtatott, hogy csak viccelt és beismert, hogy ez rossz vicc volt, így el is felejtettük (amúgy 3kilóval született a babám, ennyit az uh-ról :))


nálatok ott van, hogy ritkán találkoztok és nyilván féltékeny is ha egyből a megcsalásra gondol nem arra, hogy nem jól vigyázott. beszéljétek át, főleg ha pozitív lesz a teszt, hisz akkor közös babátok lesz!!! :)

2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

100 nő közül 40 esik teherbe 1 év alatt ilyen módszerrel.

25 évesen már tudhatnád, hogy nem szabad! Hiába nem megy el benned, az előváladékkal is már meg tud termékenyíteni...

És ezek után még vádaskodik... hát én ott helyben küldtem volna el a fenébe!

2011. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
gyógyszert és egyéb fogamzás gátlót nem használhattam,mert cisztáim lettek és erre vezették vissza mióta nem szedek azóta rendben vagyok.Gumit meg ő nem akar használni.Én tisztában voltam a következményekkel és más helyzetben a világ legboldogabb embere lennék már attól hogy késik
2011. márc. 27. 17:13
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Mit ne mondjak, te is vigyázhattál volna (igaziból, mert a megszakítás nem védekezés), mivel nyilvánvalóan nem terveztetek még gyereket....
2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Elég gáz, hogy 25 éves vagy, gondolom ő sem 3, mégsem tudjátok, hogy e megszakításos védekezés NEM VÉDEKEZÉS.

Egyébként küldd el neki az oldal linkjét e-mailben, és írd mellé hogy legyen szíves ne viselkedjen ilyen bunkó állat módjára, inkább álljon melléd, mert most elég szar helyzetben vagytok, főleg mert gondolom nem is terveztétek. Ha továbbra is hülye, akkor hagyd a p.csába, nem normális.

2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De tisztában vagyunk hogy nem védekezés.Ezért írtam az h. úgy szexeltünk nem azt h. ugy védekeztünk.
2011. márc. 27. 17:15
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Na pontosan ezért mondtam, h tapló, és hagyd a fenébe.

Tudja jól, hogy bármikor teherbe ejthet, mégis az volt az első gondolata, hogy megcsaltad.

Írták már, mindenki magából indul ki...

Ha meg nem, akkor is paraszt módon viselkedik, és ha terhes vagy, akkor nem fogja elfogadni sajátjának

2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen férfiak, olyan szánalmasak:)
2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%
mi is megszakitással védekezünk. az asszony nem szedhet bogyót , nekem meg az óvszer okoz nem is kis gondot. néha ugy érzem hogy nem is érzem pontosan hogy időbem kivettem e. annyira magávalragadó érzés visz épen. ingább érzem ugy utólag hogy nem időben vettem ki. de nálunk ha becsuszik akkor várjuk. öt éve már ,még nem történt baleset.
2011. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!