Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok azt mondaná nem az övé a gyerek?

Figyelt kérdés
7 év vagyunk együtt.Ő külföldön dolgozik.5napja késik a menszeszem.Természetesen elmondtam neki hogy ez van megyek veszek egy tesztet.Mire ő azt válaszolta és kié a gyerek mert az övé biztos nem(ő vigyázott).A tesztet holnap csinálom de ha pozitiv ha nem engem ez annyira szíven ütött,hogy nem tudok tovább élni igy vele.Ha most nem bízik bennem akkor nem is fog.Pedig egy igazi otthonülős begubózós vagyok 25 évesen a munkán kivűl ami egy ovi el se járok sehova.
2011. márc. 27. 16:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne keresd, max akkor, ha tényleg teherbe estél. Akkor közöld vele, hogy megnyugtatásként majd küldöd az apasági eredményét, addigis gyűjtögessen a gyerektartásra, mert te nem vagy kíváncsi a továbbiakban egy olyan alakra, aki lusta védekezni de aztán a felelősséget megpróbálja a te nyakadba varrni. Nem lenne belőle jó apa sem..
2011. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

17:22

megfontolandó.

2011. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
17-22 es Köszi és mindenkinek
2011. márc. 27. 17:26
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

17:20 voltam. amit írtam azt a vigyázós dologra írtam. hogy mennire lehet ,(vagyis mennyire nem) vigyázni.

ugyhogy nem értem a lepontozást. ha cak nem poénból. (pedig nem poénos,)

2011. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
én szájbavertem volna a helyedben...
2011. márc. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Csináltál tesztet? Mi a helyzet?

2011. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!