Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok 4...

Mit szólnátok, ha a párotok 4 év után azt mondaná "Ha valami nem tetszik, mehetsz! "?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:48
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
71%
mennék...
2011. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igaz, mostanában mindenen felhúzom magam, de ez azért volt, mert szóvá tettem, hogy sosincs itthon, ha nem is dolgozik, akkor is haverozik. Tegnap este átment sörözni a haverjához és éjfélkor jött haza, ez nekem nem tetszett. Erre mondta ez.
2011. jún. 17. 10:50
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Hűűűű nem tudom. Lehet az előzmények miatt mennék, már ha vannak.

De én szinte minden vita alkalmával a párom fejéhez vágom. Illetve ez az utolsó mondatok egyike. Szóval ő már immúnis erre.

2011. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 napietus ***** válasza:
25%
hát engem elküldeni egyszer lehetne, és többé nem lépném át annak a háznak a küszöbét, ahonnan engem egyszer elküldtek. persze Neked sem kéne mindenért hisztériázni, mert az tényleg elég idegesítő lehet.
2011. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Sok mindentől függ. Az én párom is szokta mondani, de nem komolyan, egyszerűen csak ilyen a stílusa. Két napja pont a fejemhez vágta, veszekedtünk is egy nagyot. Tegnap meg beállított egy szál rózsával, állítólag mert sikerült a vizsgám, gyakorlatilag meg valahogy mindig az ilyen veszekedések után kapok ajándékot tőle. Azt hiszem, ez nála bocsánatkérés, kimondani nem bírja, hát így fejezi ki :)
2011. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Én mennék a helyedben. Komolyan. Aztán majd meglátjuk mit reagál rá. Ha beijed, akkor beszéld meg vele, hogy tényleg végleg otthagyod, ha nem változtat egy két dolgon, viszont, ha kb le se szarja, hogy elmész, akkor sajnos 4 év után így ért véget a párkapcsolatotok.

Egyébként, ilyenkor biztos haverozik? Nincs valami nője? Mert egyébként én ezt is el tudnám képzelni, ha ilyen hangnemben simán lerázna...

2011. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben anyagilag nem függök tőle,páros lábbal rúgnám ki őt, nem pedig ő cseszegetne engem az életem hátralevő részében. Ha vicceskedve mondta, az más, te tudod, mit kell tőle komolyan venni és mi finom célzás, jóindulattal, arra, hogy kissé elszálltál.
2011. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Jajj már! Ketten is írtuk már, hogy vannak olyan emberek akik nem komolyan, de kimondanak ilyeneket. Másrészről meg ha jobban bele gondolunk a mondat jelentésébe, nem küldött el.
2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
11:00 vagyok még mindig! Ha szeretitek egymást minden rendben egyébként, akkor ki ne dobd már egy ilyen mondat miatt.
2011. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy mennék.....attól függ hogy milyen stílusban mondta....
2011. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!